REVIEW: beautyblender vs. oriflame makeup sponge


Ma olen kindel, et te olete kuulnud sellest kuuldast Beauty Blenderist. Meigikäsn, mis lubab jumestuskreemi ja peitekremi näole kandmise muuta imelihtsaks ning tulemuse jätta üliühtlase ja veatu. Tõsi ta on, kuid hind on kuidagi kallis, kas pole? 20 eurot ühe meigikäsna eest on üpris raske välja käia.  Äkki saab sama töö ära teha ka palju odavama hinnaga?

I am sure you have heard of the magical Beauty Blender, which is supposed to make applying foundation and concealer super easy and leave the result super blended and flawless. That's true, but isn't 20 euros a little too much to ask? Maybe you can get the result fo much cheaper?


Enne Beauty Blenderi soetamist kasutasin pikka aega Oriflame meigikäsna, mis maksis ligi 5 eurot. Seega neli korda vähem. Kuid kas ta tegi selle võrra ka halvemini tööd? 

Beauty Blenderi värv meeldib mulle iseenesest rohkem ning ka see on tore, et nende värvivalik on päris lai. Oriflame meigikäsn on minu teada vaid ühes toonis, kuid samas on selle kuju minu jaoks palju parem. Mulle meeldib see kerge soon, mis käsnas on, kuna nii on seda mugavam käes hoida. Mulle meeldib ka väga selle käsna mitte nii terav ots, kuna nii on tegelikult lihtsam peitekreemi peale kanda. Beauty Blenderi käsn on pigistades veidi pehmem, seega eeldan, et seest tühjem ja mitte nii tihedalt kokku pakitud. Võibolla tähendab see ka seda, et see imeb endasse rohkem jumestuskreemi ning sealjuures ka raiskad rohkem. Kuid see on ainult oletus, see ei pruugi vastata tõele. Tulemus jääb mõlemaga imeilus, kuid kokkuvõttes on Oriflame meigikäsna veidi mugavam kasutada.

Before I bought the Beauty Blender, I used the Oriflame makeup sponge, which costs around 5 euros. That is four times cheaper that the Beauty Blender. But does it work worst then?

I like the look of the Beauty Blender more and they have a wider color range as the Oriflame makeup sponge comes only in one color. But the Oriflame makeup sponge is much nicer to use. It is good to hold as it is shaped perfectly for that. And I also like that the top is not as pointy as the Beauty Blender one. Beauty Blender is softer when you squeeze it, so maybe it absourbs more foundation into it so you lose more product. But that might not be true, it is just something I have noticed. But the result is perfect with both of those.


Natuke nende pesemisest ka. Beauty Blenderil on ka oma enda seep, mis on tegelikult suur pluss. Pesin mõlemat käsna ja ka oma harju sellega ning seep toimib väga hästi. Beauty Blender ajas ka kõvasti roosat välvi pesu ajal välja, ma loodan, et see ei tähenda selle värvi tuhmumist ja järgmisel korral seda enam ei juhtu. Seega kokkuvõttes on mõlemad käsnad väga head, kuid soovitan siiski Oriflame oma katsetada. Sellega on ka võibolla veidi kehv asi see, et Oriflame ajakirjale võib olla raske ligi saada, seevastu Beauty Blenderit saab paljudest poodidest ning ka internetist väga lihtsalt kätte.

A little about washing too. Beauty Blender has it's own soap which works very nicely. The Beauty Blender lost some of it's color as I was washing it for the first time, but I hope it wouln't happen next time. So I actually reccomend the Oriflame makeup sponge more as it is much cheaper, but that doesn't mean that the Beauty Blnder is not a fine makeup sponge, it really is. Just, 20 euros is a big amount of money, concider your purchase well before you do it. ;) 


Olete kumbagi nendest meigikäsnadest kasutanud? Kumba eelistate teie?

Have you used any of those makeup sponges? Which one do you prefer?

9 kommentaari

 1. Seda beautyblenderit pestes tuleb minul igakord seda roosat värvi maha 😊

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

   Kustuta
  2. Oih, hakkasin kogemata noortekogu emaili alt vastama. :) Igaljuhul, ma loodan, et käsn oma värvust lõpuks ei kaota, see näeb ju nii kena välja.

   Kustuta
 2. Mina kasutan Beauty Blenderit. Hind oli tõesti päris kallis, kuid tulemus on super hea. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Just. Õnneks leidsin ka odavama variandi, mul on selle üle päris hea meel. :D

   Kustuta
 3. http://ee.oriflame.com/products/product?code=27686 Oriflame meigikäsn ja maksab täishinnas 3,90

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Voh, veelgi parem! Tõestus, et odav hind ei tähenda seda, et toode poleks kvaliteetne.

   Kustuta
 4. Mina tellisin hoopis alla 1€ eest ebayst ja olen üli üli rahul sellega. Kahjuks pole saand originaaliga võrrelda, aga hind on lihtsalt supeer!! :)

  VastaKustuta