LESS IS MORE


Olen tõeliselt hakanud arusaama "less is more" väljendi tähendusest. Kunagi, mõned aastad tagasi mõtlesin, et see pole ju võimalik. Ikka mida rohkem asju, seda parem! Kuid asjade ja riiete üleküllus võib olla tõsiselt kurnav. Sellepärast olengi selle aasta jooksul teinud pidevalt oma kappides ja sahtlites suurpuhastust ning a) visanud ära katkised/vanad/kõlbmatud asjad ja b) proovinud leida asendust või uut kasutusviisi täiesti tervetele ja korras asjadele, kuid mis minu juures pole kasutust leidnud. Just sellest teisest variandist ma hetkel lähemalt rääkida tahaksingi.

Nimelt avasin just hiljuti oma B-Turu ehk Buduaar Turu konto, kuhu panin ülesse kõik enda ja ema riided, mis kunagi ostnud oleme, kuid peaaegu (või üldse mitte kunagi) pole kasutust leidnud. Mitte, et need asjad oleksid koledad või räbalad, üldse mitte! Lihtsalt on kas suurus vale või on miskit muud. Sooviksingi teiega jagada oma kasutajat ning loodan, et äkki leiavad meie kasutamata asjad kellegi juures uue kodu. Minu kasutajanimi on Buduaar Turul elisabethpurga. Kui see üleval olevasse otsingusse sisse kirjutada, leiab kuulutused kohe ülesse. 

Samuti soovin, et teie minuga enda kasutajaid jagaksite, kus midagi müüte. Kuna saan aru taaskasutuse vajalikkusest, olen ka ise alati sellistel saitidel päris aktiivne ning olgem ausad, sellistel saitidel shoppamine teeb head nii teistele inimestele kui ka sinu rahakotile. Seega jätke enda lingid/kasutajad alla kommentaaridesse ning võtke minuga kindlasti BUDUAAR TURU kaudu ühendust! :)

Kommentaare ei ole