How I store my makeup


Muudan oma meigi hoidmise viise pidevalt, kuid praegu olen väga rahul selle hetkeseisuga, kuhu jõudnud olen. Hetkel mahub mul kõik (just nimelt ainult meik, mitte keha- ja juuksehooldus tooted jne) ära kahte sahtlisse ning natukene on ka meigilaua enda peal. Kõige põhilisemas sahtlis on mul asjad sorteeritud erinevate karpide abil, enamus nendest on ferrero rocher karbid. Ühes hoian huuleläikeid ja huulelainereid, järgmises kõiksugu puudreid ning meigi aluspõhjaks vaja minevaid tarvikuid, järgmises karbis on silmapliiatsid, lainerid, ripsmetuśśid, koolutajad jne ning siis tulevad lauvärvid. Lauvärvi palette ja potsikuid hoian eraldi nende karbikeste taga ning viimases karbis hoian huulepalsameid. Selles sahtlis kõige taga asuvad erinevad küünelakid ja muud küünehoolduseks vajalikud tooted.

I usually change the way I storage my makeup pretty often, but right now I am very pleased with it. All of my makeup fits in two drawers and a little bit of it is also on the table itself. I organize my makeup mostly in ferrero focher boxes. I have separated lip glosses and lip liners, powders and concealers, mascaras and liners, eyeshadows, lipbalms. I do not hold big makeup palettes and cream eyeshadows in boxes as they are hard to fit in there. And in the back of the drawer I storage my nail polishes.
Lahtises sahtlis hoian ma oma huulepulki, mis on ka enam-vähem värvi järgi kolme erinevasse gruppi jaotatud: roosad toonid, nude-toonid ja tumedamad huulepulgad. Neid hoian ma tühjades küünlapurkides. Ning nende kõrval hoian väikest korvikest, kus sees on asjad, mis on mul ette ostetud, kuid hetkel ei kasuta.

On the upper shelf I storage my lipsticks. I really like the look of them in empty glass jars. And in this little basket I storage the things I have bought in advance, so I am not using them yet. Ning täitsa laua peal hoian näiteks deodorante, jumestuskreeme, lõhnu, meigipintsleid, ehteid ja ka väikest peeglit. Ärge muretsege, päike sinna lauale ei paista, seega lõhnad ja muud asjad on seal kindlalt kaitstud. :) Kuidas ja mille abil teie oma meiki organiseerite?

And on the table I have my deodorants,foundations, makeup brushes, perfumes, jewelry and a little mirror. Sun does not shine on this table, so my liquids are safe there, do not worry. But what do you use for organizing your makeup collection?

Kommentaare ei ole