Fall on my lips!


Kuigi pildid tunduvad pigem suvised kui sügisesed, kirjutan ma täna siiski oma lemmikutest sügisvärvi huulepulkadest. Tahan lihtsalt ära kasutada viimaseid võimalusi õues pildistamiseks! :)

Although the pictures are more summery than autumny, I am still writing about my favourite fall lipsticks. I just want to use the last sunny weathers to take pictures. :)


Ülevalt alla/down-wards: Rimmel Kate Moss 16, Oriflame "Pink Lady", L'Oreal Caresse 203, Oriflame Matte Lipstick "Berry Crush",  Manhattan 561, Maybelline 410, Oriflame GG "Creamy Nude", Max Factor 825, Manhattan 45N
Ma ei hakka siin eraldi igast huulepulgast väga pikalt kirjutama, kuna siis läheks see postitus väga pikaks. Kuid ma teen lühikese kokkuvõtte. Värvitoonid on kõikidel muidugi super ilusad, muidu nad ju siin postitused poleks. Püsivus on kõigil keskmine, välja arvatud L'Oreali oma mis tuleb kahjuks väga kiiresti maha ning välja arvatud Oriflame "Berry Crush", mis püsib vägaväga kaua! Samuti on selle huulepulga toon ka üks minu lemmikutest ning kui üldiselt kipub matt huulepulk huuli kuivaks muutma, siis see seda ei tee. Kuid mis mulle jällegi L'Oreali huulepulga juures meeldib on selle lõhn! Kuigi muidugi see, et ta kauem püsiks, oleks minu jaoks olulisem… :D Ning samuti tooksin eraldi välja Oriflame "Creamy Nude" huulepulga. Selle pakend on ühtlane kuldne, mida ma väga armastan. Selle toon on sarnane Kylie Jenner'i tavalise huuletooniga, seega on ta pruunikas ning ei pruugi kõigile sobida. Kuid leian, et mulle sobib see toon ideaalselt. Eriti sobib see pruunikas toon just sügisesse.

Millised on teie sügise must-have huulepulgad?

I am not going to review every single lipstick here, because that would be one hell of a long post, but I will do a quick over-view. I love all the shades and the lasting is okay for most of them, exept for the L'Oreal lipstick (which doesn't last very long) and the Oriflame "Berry Crush" lipstick (which last a lot longer that the others). I also love the "Berry Crush" shade alot, it is just like the perfect purple and pink tone inbetween. And it doesn't dry out your lips, which matte lipstick usually tend to do. And I also love the "Creamy Nude" lipstick. The gold packaging is just perfect and the shade is almost as the Kylie Jenner signature shade, just a little bit browner.

What are your favourite fall lipstick?

Kommentaare ei ole