5 super quick and easy hair-styles!

Olen inimene, kes enda juuste soengusse sättimisse väga palju aega ei panusta. Sirgendan tuka ära ja jätan oma juuksed üldiselt lihtsalt laineliseks nagu nad ise kuivanud on. Kuid otsustasin teiega jagada viite väikest nippi, mida isegi mina vahel teha viitsin! Ükski nendest soengutest ei võta üle minuti, ma luban. :)

I usually am not the one who puts much effort and time into my hair, but here are five different little tricks that even I am willing to do in the morning. Let's go!


Üks-pool-juustest-kinni-soeng. Ma ei tea, kas sellest üldse saab midagi lihtsamat olla. Võtad kaks juukselõksu ning kinnitad nendega ühe poole oma juustest kinni. JA ONGI KÕIK! See on ilmselt minu lemmik, mingi aeg käisin koguaeg niimoodi ringi.

One-side-down-hairstyle. Just take two bobby-pins and pin down one side of your hair. It's that simple, but gives so much more effect to your face.Piimanaise-soeng. Punu mõlemale poole kaks punupatsi ning lihtsalt kinnita nad üksteise lähedale üle pea. Seda on parem teha paksemate ja veidi pikemate juustega kui mul, kuna minul on üpris raske punupatsi otsi ära peita.

Milkmaid-braid. Braid your hair on each side and just cross them over your head.


Läbi-tõmmatud-hobusesaba. Pane juuksed tavalisse hobusesabasse ning pista oma kaks näppu patsi alt juustest läbi (peanaha ja patsukummi vahelt). Võta hobusesaba nende näppude vahele ja tõmba see läbi juustesse tekkinud augu. Seda on veidi keeruline seletada, kuid see nipp on ülilihtne. Loodan, et pilt veidi aitab.

Pulled-through-ponytail. Make a ponytail, put your fingers through your hair (between your head and the hairband) upwards. Pull your ponytail through the hole you just made with your fingers and you are done! It is quite hard to explain it, but I hope that the picture helps to get the idea. 


Pooled-juuksed-üleval-soeng. Moodusta hobusesaba oma juuste ülemisest osast.

Half-up-do. Just create a ponytail of half of your hair.


Ilma-juuksekummita-hobusesaba. Tegelikult läheb juuksekummi vaja küll, kuid seda pole lihtsalt näha. Peale tavalise hobusesaba tegemist kata juuksekumm ühe salgu juustega, mille olid eelnevalt välja jätnud. Kinnita see juuksesalk klambriga/juuksenõelaga nii, et seda näha ei jäeks.

Ja ongi kõik, super-lihtne! Milline soeng oli teie lemmik? Või millist lihtsat soengut te igapäevaselt kasutate?

Ponytail-without-a-hairband. Actually, you do need a hairband, you just can not see it. Make a ponytail and leave a piece of hair out. Cover the hairband with your piece of hair and secure it with a bobby-pin.

Which one of those hairstyles was your favorite?

Kommentaare ei ole