5 beauty mistakes we all make


1. Me ei pese piisavalt tihti oma meigiharju. Meigiharju tuleks tegelikult pesta umbes iga nädala aja tagant, isegi kui sa neid kasutanud pole, kuna ka harjadele kogunenud tolmu pole tegelikult hea näole kanda. Ning muidugi kui oled ka näiteks ühte pintslit tumedama värviga kasutanud, on sellega väga keeruline uuesti heledat värvi kasutada.

2. Me ostame asju, mida me ei kasuta. Mis siis, et on allahindlus. Mis siis, et see jumekas maksab praegu ainult 3.59 eurot. Kuid kas sul läheb seda vaja? Kas sul juba mitte ei ole kodus viite erinevat sorti jumestuskreemi? Ja isegi kui ei ole, siis oled sa kindel, et sa just sellise jumestuskreemi soetada tahad? Oled sa veendunud selle kvaliteedis? Need küsimused võiks tegelikult igaüks enne oma peas läbi mõelda, kui ta midagi ostab.

3. Me ei proovi asju enne, kui me neid ostame. Läheb veidi eelmisega kokku. Olgu, sa oled veendunud, et sul on seda jumestuskreemi vaja. Kuid enne on kindlasti mõistlik küsida testrit või kasvõi proovida poes, kas see toon sinule sobib ning sinu peal kena välja näeb.

4. Me magame meigiga. Muidu ma seda väga ei tee, kuid seda kipub vahepeal juhtuma suvel, kui soojadel öödel kipub pidu pikemaks venima ning varahommikul magama minnes pole absoluutselt mitte mingisugust motivatsiooni veel kuhugi vannituppa minna ja meiki maha võtta. Kuid see on patt, seda tuleb alati teha. Nii on nii nahal kui ka sul endal mugavam.

5. Me ei hoolitse oma naha eest. Ei tohi ära unustada, et naha eest hoolitsemine ning näiteks selline elementaarne asi nagu naha niisutamine on elementaarne ning käib veatu meigi juurde. 

Mis meigivigu sa veel teed? Kas on ka midagi selles listis, milles sa mitte kunagi ei eksi?

1. We do not wash our makeup brushes as much as we should. We should do it once a week, but I know that there are soooo few people that actually do it every week. I try my best to do it, but I usually forget and when it comes to my mind, I need them the very same minute, so I can not wash them.

2. We buy things we don't need. Every time we buy something, we should ask ourselves "do we really need it?" It doesn't matter if it is cheap at the moment, if you don't need it, do not buy it!

3. We don't test things before we buy them. You always should, because if you don't, you may realize sooner or later that you actually do not like the product you bought.

4. We sleep with makeup on. That one I do not do very often, but it happened some times in the summer when the party lasted until the morning and the last thing I wanted to do was to go and take my makeup off. But we should do it, everytime. Otherwise we are just breaking our skin.

5. We forget to take care of our skin. We should not forget that for an example, moisturizing is a very important part of our makeup routine, because you simply can not make that dry skin look good with makeup.

Are there any other mistakes you know you make? Or is there something on that list that you never do? 

2 kommentaari

  1. Üks küsimus-Milline meigipintsleid tootva firma meigipintslid on sinu kõige lemmikumad? :)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Ilmselt Real Techniquesi omad, olen nendest ka täiesti eraldi postituse kirjutanud. Kuid just nüüd viimasel ajal olen ka väga armunud oma Zoeva pintslitesse, kuid kuna neid Eestis müügil pole, siis see võtab minu silmis punkte alla. Muidugi saab neid tellida netist, kuid üldiselt meeldib mulle siiski otse poest rohkem asju osta. Ning samuti on mul plaanis ka lähiajal mac'i pintsleid proovida, kuid hetkel ma neid veel kommenteerida ei oska. :)

      Kustuta