4 Maybelline mascaras, 4 different opinions


Maybelline ripsmetuśśe olen kasutanud, no julgen pakkuda et juba viis aastat. Alates sellest ajast, kui ma üldse meikima hakkasin. Seega olen neid proovinud päris mitmeid ning oskan neid võrrelda ja muidugi on mul välja kujunenud ka omad lemmikud. Hetkel on mul lausa neli erinevat Maybelline ripsmetuśśi ning kirjutan teile nendest kõigist lühikese ülevaate.

Maybelline Great Lash Mascara. Ütlen ausalt, see meeldib mulle kõige vähem. Ja tegelikult oskasin seda ka ette arvata selle harja kuju järgi (lisasin alla poole kõigist harjadest pildid ka). Harjased on küll karvadest (kas küll nüüd just otseselt karvadest, kuid igaljuhul midagi nende laadset :D) mis mulle iseenesest meeldib, kuid selline spiraalne kuju mulle kohe üldse ei istu, jätab ripsmed liiga tükki. Mulle meeldib seda kasutada ainult siis, kui olen alla mingit teist endale sobivat tuśśi kandnud ning ripsmed on juba ilusti eraldatud.

Maybelline Lash Sensational Mascara. Nendest neljast minu teada kõige uuem. Olin sellest palju kuulnud ning seetõttu otsustasin selle ka ära proovida. Esiteks mainiks ära, et pakend on sellel nendest neljast (ja tegelikult üldse kõigist Maybelline ripsmetuśśidest) kõige kenam. Kui teiste pakendid on kergelt lapselikud/"tiinekalikud", on selle oma pisut naiselikum. Ka selle hari on nendest kõigist kõige etem. Ise ka imestan, kuna hari on siiski üpris suur ning see tavaliselt mulle sobinud ei ole, kuid võta näpust. Hari on ka kergelt kaardus, mis on alati suur pluss ning teeb ripsmete värvimise kergemaks. Soovitan soojalt!

Maybelline Colossal Cat Eyes Mascara. Endine lemmik. Hari mõnus väike ja kaarjas, kuid harjased see-eest pikad. Siiski on ta endiselt suur-suur lemmik, kuid üks viga sellel on see, et kipub kiiresti ära kuivama. Võibolla pole viga isegi kuivamises, igaljuhul teeb ta ideaalset tööd üpris vähest aega, siis hakkab ära vajuma.

Maybelline The Rocket Volume Express Mascara. Selle fänn pole ka kohe üldse. Hetkel on minul selle veekindel versioon ainult selleks, et vihmase ilma (või nutu-ohu) korral mingile teisele ripsmetusśile seda peale kanda. Hari plastmassist ja suur, harjased lühikesed, sellega värvides läks koguaeg tuśśi kas silma või laugudele.

Hinnad on neil kõigil üldiselt samad, 10 euro ringis. Koostist ma nendel ei võrldenud, kuna minu arust on see kõigil üpris sama. Kõige suurem erinevus tuleb ikkagi harjast. Millised on teie lemmikud ripsmetuśśid? Oskate võibolla ka mõnda muud soodsat firmat soovitada? Kuna olen üpris Maybelline truu austaja olnud, pole väga teisi proovida jõudnud ning teie soovitused on väga teretulnud. :)

Vasakult paremale/from left to right: Cat Eyes, Rocket Volume Express, Lash Sensational, Great Lash

I think I have used maybelline mascaras since I was 12 and just started experimenting with makeup. I have my own favorites and my own dislikes about them and today I am going to share four different mascaras and four different opinions with you. The price of them are quite the same, so that's why I did not compare those.

Maybelline Great Lash Mascara. I think this is actually the one I dislike the most. The wand is spiral, so that is the main reason. Is makes lashes clump together. The only time I use it is when I have applied some other mascara underneath it that I actually like and that has made my lashes seperate beforehand.

Maybelline Lash Sensational Mascara. My new favorite! I am quite sure that is the newest one of those four. The first thing I noticed was that the packaging is much more feminine than the others. The wand is arch-shaped which I love, but it is quite big. That's why I was suprised when this worked perfectly well on me, because I usually tend to not use big wands. But it makes your lashes extra full and long, so I reccomend!

Maybelline Colossal Cat Eyes Mascara. My old favorite! The wand is perfect: small and arch-shaped. The only thing is that is does not last for a long time, it dries out pretty quickly.

Maybelline The Rocket Volume Express Mascara. I do not know why everyone on youtube loved it so much. The wand is too big for my eyes, the mascara always ended up on my eyelids or literally in my eyes.

Kommentaare ei ole