Zoeva makeup brushes + Revolution makeup palette


Oh, jumalik! Ma pole ammu enda ostudega nii rahul olnud! Ilmselt on mul selline tunne mitme asja tõttu. Esiteks pole ma ammu (noh, umbes pool aastat) kulutanud meigile korraga rohkem kui 10 eurot, olen ostnud vaid seda mida tõesti vaja. Ja olen ka paljust vanast meigist loobunud, ehk siis hetkese seisuga on mul sahtlis/kapis tõesti vaid asjad, mida kasutan ja armastan. Teiseks olen neid mõlemaid brände juba ammu tahtnud proovida. Kes on blogi lugeja juba kauem olnud ehk mäletab, et olen isegi neid mõlemaid tooteid ka eelnevalt oma wishlistides maininud. Ma olen niii elevil, let's go!

Oh my god! Both of these purchases are so satisfying! It might be because I haven't spend more than 10 euros on makeup at once for I don't know, for half years? I have only bought the things I really need. And it might be because I have dreamed of trying out these products for so long. And now I finally have and it is time to tell you about it, let's go!

Vasakult paremale/from left to right: 127, 235, 228, 230
Viinis olles sattusin täiesti juhuslikult Zoeva harjade otsa. Olen nendest nii palju kuulnud ja lugenud. Zoeva on iseenesest Saksamaa bränd, seega pole ime, et ma neid Viini Douglases nägin. Teadsin, et mul on vaja paar uut pintslit parema silmameigi (eriti suitsusilma) tegemiseks, seega soetasin endale algselt luxe crease ja luxe pencil pintsli. Järgmisel päeval läksin neid jälle vaatama ning soetasin veel ühe, nimelt contour shader pintsli. Kõik olid 7 euro ringis. Ning viimasel päeval, ma ei teagi miks, aga ma tundsin, et pean endale siiski selle luxe sheer cheek pintsli ka soetama (maksis 12 euro ringis) ning peale seda ostu oli mu süda rahul. Proovisin neid muidugi juba kohe kui need avasin ning ausalt, mitte ühtegi halba sõna pole öelda! Pintslid on ülipehmed, valged (või vähemalt ots, näiteks nagu contour shaderil) harjased, et oleks kohe näha kui pintsel on must. Need näevad imeilusad välja ning tõesti on nendega toodet palju parem peale kanda kui vähem kvaliteetsemate pintslitega. Ma küll ei oska nii sügavale sellesse teemasse sisse minna ja teile põhjendada miks, kuid nii see on. Ning üks hea asi veel, hõbedane osa harjaste ja varre vahel on piisavalt pikk. See on hea just selleks, kui harju pesed, kuna kui sinna vahele vett satub, tuleb pintsel suht kindlalt liimist lahti.

While I was in Vienna, I discovered that they sold Zoeva brushes in their Douglas. I think it is because Zoeva is a German brand. Anyway, at first I bought only two, the luxe crease and luxe pencil brush. I tried them out as soon as I opened them and fell in love! The day after I bought the contour shader brush and luxe sheer cheek brush. Okay, so here are the reasons they are so good: they are not very expensive (7-12 euros for a high quality brush), the brush is white so you can see when it is dirty, they look gorgeous, they are supersoft and make applying makeup so much easier. I highly recommend!


Revolution paletti soetasin endale nende ametlikult kodulehelt ja sellise inimese kaudu nagu Liis. Tema email on liisk@hotmail.com. Ta korraldab erinevaid ühisoste, et välismaa saitidelt oleks soodsam tellida. Järgmine ühisost on tal ilmselt plaanis septembris, seega kui kellelgi on huvi, võtke temaga ühendust! :)

Aga paletist endast. Valisin endale Iconic 1 paletti mis peaks olema Urban Dekay Naked 1 odav asendus. Ja odav on ta tõesti ja sealjuures väga üllatavalt kvaliteetne. Paletis on 9 sädelevamat tooni ja 3 matti tooni, osad külmema alatooniga ning osad soojemaga. Palett sisaldab endas nii täiesti neutraalseid toone kui ka veidikene värvikamaid, näiteks hallikas-sinine, kuldne ja sädelev lõheroosa. Pigment on nendel super! kahjuks jäi allolev pilt veidikene kehv, kuna päike peegeldas käe pealt värvid hoopis heledamalt pildile. Kuid ma garanteerin teile, pigment on suurepärane. Paletiga on kaasas ka aplikaator, mille mina sealt ära võtsin, kuna seda mul ilmselt niikuinii vaja ei lähe. Mul on ju siiski nüüd Zoeva pintslid pluss veel palju teisi heade firmade töövahendeid. ;)

On to the Revolution palette. I got the Iconic 1 palette, this should be a cheap dupe for Naked 1 palette.  And I have never tried the Naked palette, but the Iconic 1 is really cheap and has some quality eyeshadows in it. It has 9 shimmery shades and 3 matte ones, some of theme are warmer toned and some of them cooler toned. Their pigmentation is amazing considering that how much it costs. I will probably do a makeup tutorial with that palette too, then you can see. ;)


Tervitused Elisele, kes samal ajal mu kõrval Harry Potterit luges! ;)

Kommentaare ei ole