One brand review: The Body Shop


The Body Shop on kindlasti minu lemmik kehahooldustoodete firma! Kahjuks pole ma nende kosmeetikaga üldse kursis, pole jõudnud proovida, kuid kõik kehahooldustooted mida kasutanud olen, on tõesti olnud suurepärased. Tutvustan teile neid asju, mis mul hetkel täitsa olemas on, kuid kindlasti neid erinevaid asju mis ma juba ära olen kasutanud on veel paljupalju...

The Body Shop is deffinitely my favorite skincare brand. Let me show you the things I own right now, but ofcourse I have tried more of them. But as there´s quite a lot to talk about even without them, I am not going to tell you about the things I have already used up a long time ago. So here we go!


TBSi huulevõied/huulevõided (? :D) on niii mõnusalt kreemjad ja pehmed! Armastan neid üldiselt kasutada enne magamaminekut, kuna nende üpris paksu koostise tõttu on rasvast huulepalsami kihti huultel hästi näha. Kuid keda see enne magama minekut huvitab, eksole? Hommikuks on huuled niisutatud ja pehmed. Ning nendest pole saanud minu kaasas kantavad huulepalsamid ka põhjusel, et potsikust tuleb palsamit võtta näpuga.

TBS lip butters are soo creamy, that´s probably the main thing why I love them. I use my current lemon one before going to bed, because it is quite think and therefore suits perfectly for night-time care. And the smell... oh my god! I have a thing for citrusy smells and this is one of the perfect ones!


Nii, nüüd suuremate kreemitotsikute juurde. Hetkel on mul kaks kehavõiet, suur greibi oma ja väike sidruni oma. Neid kasutan ma üldiselt talvel ja neid jätkub mulle kauaks, kuna kreem on just nii paks ja võine, et seda palju korraga pole vaja, muidu kleepud tükk aega riiete külge. Peale kreemi kasutamist jääb kehale tükiks ajaks meeldiv lõhn. Väike greibitotsik all reas paremal on kehakoorija/źelee, ning sama toode on mul ka suur potsik ja mohito lõhnaga. Nagu te näete, siis ma tõesti ei tee nalja kui teile pidevalt toonitan, kuidas ma värskeid ja tsitruselisi lõhnu armastan. Kuid kahjuks on see ainukene toode, millest ma väga mõiku ei saa. Ainult otse seda kehale kanda pole mõtet, kuna seal neid koorivaid teri üpris vähe ning kui panen seda veidi nustikule ja katsun vahule ajada, siis ka see ei tööta. See suur potsik maksis kuskil 20 euro ringis, niiet kui järgmine kord The Body Shopi poodi satun, katsun uurida. Või oskate äkki teie mind kuidagi aidata, kuidas teie neid tooteid kasutate? Ahjaa, ning mul on The Body Shopi intensiivne jalakreem kah. Sedagi kasutan pigem talvel, kui kannad eriti pragulised on. Kreemil on mõnus piparmündine lõhn ning on tõesti väga tõhus, ei ühtegi halba sõna. 

Soo, the famous The Body Shop body butters. Right now I have two, the grapefruit one is bigger and lemon one is smaller (for travelling). I really like those, but I tend to use them in the winter time as they feel too heavy for summer. In the summertime I want something, that is more light and silky, this cream is rather creamy. That's why it's called body butter not body lotion, you know. ;) And then I have two body scrubs. Now, these are the only things I am not sure how to use. If you rub them directly on your body, then there is no point as you will waste so much of it at once and it doesn't have very many exfoliating "balls" in it. And if you try to use it with a washing sponge, it will not create foam. So the next time I visit the store, I am going to ask that, because the big one costs something around 20 euros and I do not want to waste it, I want to make the most of it! I have mohito one and grapefruit one. And then, ofcourse, the intensive footcream. This too I  usually use in winter when my feet are not their best. It smells like a peppermint heaven and works wonders, thy it out!

Vaadake, mu kehavõi läheb mu lilledega kokku! / Oh look, my body butter matches my flowers!


Teepuuõli vistrikutevastase geeli otstsin endale detsembris, kuna oma sünnipäevakuul saad ühe toote väga suure soodustusega, oli 60% äkki? Ning kuna muidu see väike pudelike maksab 10 euro ringis, kasutasin seda soodustust just selle toote puhul. Jällegi, mitte ühtegi halba sõna, teeb vaid ühe ööga imesid ning kaotab punnid su näolt peaaegu et täielikult. Jumestuskreemi pintslit kasutasin kunagi enam, nüüd olen liikunud meigikäsnade peale üle. Kuid pintsel ise on väga kvaliteetne. Ning viimaseks tutvustan teile kehaspreid. Kui neid poes nägin (ja mitte väga kallilt isegi, vist oli 11 eurot) otsustasin endale ühe nendest soetada ja otsustasin just selle pähklilõhnalise kasuks. Vägavägaväga omapärane lõhn, ilmselt mitte kõigi tassike teed, kuid mulle väga meeldib!

Milliseid The Body Shopi tooteid sina kasutanud oled?

Tea tree blemish gel. I purchased it when it was December, my birthday month. This means that I got it with 60% off. And again, can't say anything bad about it, works wonders. It makes your blemishes disappear in just a few nights. This foundation brush I used to use more, but now as I have been using the makeup sponge more, this little one has just been sitting on my table. But it is well-loved tho. And last but not least, the body mist. Again, love-love-love it! I chose the brazil nut one because it was really a new and interesting scent to me. It might not be everyone's cup of tea, but I do like it a lot.

What products have you used from the body shop?

Kommentaare ei ole