New goodies from topbeauty.ee


Sain paar nädalat tagasi väga helde paki topbeauty.ee lehekülje meeskonnalt, mis sisaldas endas nelja toodet. Mitte ühtegi polnud ma varem proovinud, seega olin väga õnnelik, kui kingi kätte sain ning hakkasin kohe katsetama.

I recieved a very generous girt from topbeauty.ee team a few weeks ago. As I hadn't tried anything of those four products before, I was very exited and started testing them as soon as I opened the package.


Kohe samal õhtul proovisin ma St. Moriz'e isepruunistuvat vahtu toonis medium. Enne seda olen proovinud vaid ühte isepruunistuvat toodet, Dove summer grow ihupiima ning mõlemad meeldivad mulle väga! Kui nüüd sellest vahust rääkida, siis see jätab kindlalt tugevama päevituse kui ihupiim, kuid sellega on ka tükk maad raskem. Kavatsen soetada endale tuleviku tarbeks ka selle kinda, millega peaks olema vahtu hõlbsam ja ühtlasem nahale kanda, praegu tegin seda palju käega ja iga natukese aja tagant pesin või pühkisin käed puhtaks, et nad kehaga võrrldes üüratult tumedad ei jääks. Muidugi unustasin ma tulemusest taas pilti teha, kuid olin kenasti pruunim ning kuna vaht imendus kenasse päris kiiresti, ei jäänud ka triipe ega midagi muud linadest või riietest peale. Ehk siis kokkuvõttes oli selle kasutamine palju lihtsam kui oleksin osanud arvata ja hind on ka soodne, viis pluss!

I could not wait to try the St. Moriz self tanning mousse, so I tried it the same night I got the package. Before that I had only use one self tanning product and it was in a lotion form, so trying out this mousse was still a new thing for me. And actually, it turned out way nicer I originally expected. The mousse tried quickly and left a very nice and glowy tan on me. But I am going to purchase this mit to it though, I think it will make the application process a lot less messy as I am still a beginner at this. But this product is a really nice one to start with and it doesn't cost much at all!

Jah, pildile on ka jäänud minu kassi saba :D/ Yes, that's my cat's tail alright! :D

Kui nägin pakis väikest valge vedelikuga täidetud pudelit, arvasin alguses, et see on juuksevärv. Peale googeldamist sain aru, et see uus L'Oreali toode powerdose color on hoopis justkui juusteseerum. Sedagi proovisin kohe samal õhtul. Vaatasin enne youtubest videot, kuidas seda kasutada ja sain teada, et pudelikese sisu tuleb terves koguses juustesse määrida ning sellel veidi seista lasta. Nii ma tegingi! Kui selle välja loputasin ja hiljem juuksed juba kuivanud olid, nägin tõesti vahet. Juuksed olid läikivamad kindlalt ning võibolla ehk ka veidikene siidisemad kui tavalist palsamit kasutades. Kõige enam meeldis mulle selle toote juures ilmselt selle kergelt mesine lõhn.

Invosibobble patsikumme olen ka eelnevalt erinevates kohtades näinud, kuid miskipärast pole ma nende ostmiseni jõudnud. Need patsikummid lubavad juustele mitte jälgi jätta, juustest hoolida ning kõikidele juustetüüpidele sobida. Ja kusjuures suhteliselt nii ongi. Kui juuksed just väga sassis enne patsi panemist pole, siis juukseid ta tõesti ei kisu ja patsikumm tuleb väga sujuvalt juuste ümbert ära. Kuna see kumm on nii venivast materjalist, siis olen ka suht kindel, et see erineva paksusega juustele sobib, kuna saad ta täpselt nii mitu korda ümber patsi keerata kui sulle endale sobib. Ning muidugi lisab ta ka armsa detaili su soengule. :)

Ning viimaseks vast minu lemmikasi sellest pakist: Carmexi vanilli huulepalsam. Ka neid olen ma enne näinud, küll aga ainult potsiku sees ja tuubis, mitte pulgana. Erinevaid huulepalsameid võin ma proovida küll, kuid suhtun nendesse pigem, et nad pole niikuinii minu lemmikutest blistexitest paremad. Ja ega see nendest parem polegi, kuid samal pulgal küll ja see on juba väga suur asi! Kõige sarnasem on see Blistex MedPlussile, kuna jätab ka huuled natukeseks veidi õhetama ning saavutab kiiresti väga hea ja sileda tulemuse. Kerge vanillimaik huulepalsami juures muudab selle kasutamise veelgi meeldivamaks. Super!

Kas olete samuti neid tooteid varem proovinud? Või tuli teil nüüd soov seda teha?

At first, I honestly did not understand what this L'Oreal Color Powerdose should be, but after I googled it, I understood that it is like a serum to your hair. I actually thought that it was hair dye :D You should apply the whole bottle of it to your wet hair and keep it there for a little while, that's what I did. And it really worked wonders! My hair was a lot more silky after I used this, I have not achieved this with just a regular conditioner. And to keep my silky hair in place, I also tried the invosibobble hairties. I have seen them before, but hadn't gotten to buying them yet. At first they seemed a little funny to me, but as they really hold your hair superwell and do not damage it, I have started to quite love them. They come in many different colors so you can choose, ofcourse it gives a little extra detail to your hairstyle. And last but not least, the Carmex vanilla lipbalm. Probably my favorite gift out of those. As it is impossible to find a better lipbalm then blistex, it is also almost impossible to be as good as blistex. But believe it or not, this one is! It is compearable to Bilstex MedPlus, which is a really good lipbalm to get your lips back to good in just a few hours. It kind of gives you that "my-lips-are-burning" feeling at first (which I really like), but later on you will feel nice vanilla taste on your lips. Great job!

Have you tried anu of those products? Or do you want to do so now? I am really happy with all of those. :)

4 kommentaari

 1. Tunduvad väga head tooted. Tuleb vist ka kohe shoppama hakata. :D

  VastaKustuta
 2. Oman väga palju invisibobbleid ja mul on juba 2 tk katki läinud ja venivad kohutavalt ruttu välja, see ilmselt kõik sellepärast et mul on üpris paksud juuksed, korraga pean ma kasutama vähemalt 2 juuksekummi korraga, ja need jätavad mulle jäljed juustesse, kuid samas ehk sellepärast et ma panen need tugevalt kinni, samas need juuksekummid kahjustavad juukseid päris hullult, kuid taas minujaoks ainukesed juuksekummid, muud lihtsalt ei püsi peas :D Mulle meeldivad, kuigi on palju negatiivseid asju :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Minul on jah kahjuks/õnneks üpris õhukesed juuksed ning pole sellised asju tähele pannud. Katki pole ka ühtegi veel jõudnud tõmmata, võibolla ka selle tõttu, et olen neid alles liiga vähe kasutanud. :D Aitäh pika ja põhjaliku kommentaari eest! ;)

   Kustuta