HAUL: Beauty Blender, TheBalm, O.P.I ja muud!Oh, ma olen vist TopBeauty.ee saidist sõltuvuses! Tegin enda jaoks üle pika aja ühe väga suure summa eest ostu, kuid ei kahetse sentigi! Kuna mul oli sooduskupong mis vajas kiiret ära kasutamist ning hetkel on nende saidil ka pakkumine, et kui ostad vähemalt 59 euro eest, saad beauty blenderi ja selle puhastamiseks vaja mineva seebi tasuta kaasa, otsustasin end veidi uute toodetega hellitada. Kuid siiski asjadega, millest juba ammu mõelnud olen või mida päriselt ka vaja on, seega leian, et ost oli igati läbimõeldud, kuigi alguses võib tunduda suure laristamisega.


Mis ma siis lõpuks osta otsustasin? TheBalmi Bahama Mama päikesepuudri, BH cosmetics silmalainer toonis "Dream, BH cosmetics lauvärvi aluskreem, O.P.I küünelaki toonis "Alpine snow", Real Techniquesi pintslid, St. Moriz'e kinnas ja kingituseks sain siis kaasa Beauty Blenderi ja puhastusseebi.    Kuna ma alles sain need tooted paar päeva tagasi kätte, siis pole ma jõudnud veel neid kõiki katsetada, kuid jagan teiega seniseid muljeid.


Vot kohe esimesena lisasin pildi tootest, mida ma polegi jõudnud veel proovida. :D Kuid oskan öelda seda, et värv on imeilus ja kui ma seda oma käe peale proovisin, siis tundus pliiats olevat väga pehme ja mõnus.Bahama Mama päikesepuudrit jõudsin katsetada ning seda jumaldan! Kuigi ma kardan, et kui mu nahk ei ole päevitunud, võib see päris tumedaks jääda, kuid praegu sobib see ideaalselt. Ja muidugi ei saa mainimata jätta TheBalmi imelisi pakendeid.


O.P.I küünelakki ma enne omanud ei ole, kuid tean, et see on üks kallimaid. Sellepärast soetasingi valge värvi, mida kannan umbes 85% ajast. Jõudsin seda juba katsetada ka ning kvaliteet on tõesti super, piisab juba ühest kihist, mida on valge laki juures raske saavutada. Kuid kas see kaheksat eurot väärt on? Tegu on kindlasti super lakiga, kuid usun, et häid saab iseenesest ka palju odavamalt. Ning vaid kiidusõnad ka minu uuele BH cosmeticsi lauvärvi aluskreemile. Kreem on kerge pruunika tooniga, seega ühtlustab lau enda tooni ning lauvärv püsib tõesti tõsiselt palju kauem peal. Mõtlesin, et võiksin teha ka võrdluspildi päeva lõpus, kus ühele laule olen kandnud aluskreemi ja teisele mitte, kuna muidu kõlab võibolla see kõik liiga kiidulauluna ja tõestust polegi. :)


Beauty Blenderit olen juba ammu mõelnud katsetada! Jumestuskreemi ning peitekreemi peale kandmise teeb see lihtsaks tõesti ning see käsn näeb iseenesest ka väga armas välja, kuid jällegi, kas see on oma hinda väärt? Enne seda kasutasin igapäevaselt Oriflame meigikäsna, mis tegi tööd sama hästi, kuid maksis kuskil viis eurot minu mäletamist mööda. Puhastusseepi pole veel jõudnud proovida, kuid olen väga põnevil.


RT pintslid on väga kvaliteetsed. Need Duo-Fiber pintslid on erilised just sellepoolest, et nendega peaks idee järgi saama kanda näole nii vedelaid kui ka tahkeid tooteid. Seega näiteks nii jumestuskreemi kui ka puudrit. Olen hetkel veel alles tahkete toodetega neid katsetanud. Alguses oli tunne, nagu pintsli külge ei jääkski midagi, kuid valgetelt karvaotstelt oli näha vastupidist. Need harjased on lihtsalt nii õrnad, et alguses on raske aru saada, palju või vähe toodet pintslil on. Ehk siis vajab veidi harjumist.

Kuid praeguseks ongi kõik. Kuna olen tõesti neid tooteid vaid paar päeva jõudnud katsetada, on veel raske seisukohta võtta, kuid tahtsin teiega juba kangesti oma rõõmsat ostu jagada. Kui need tooted mulle jätkuvalt meeldivad, siis kuulete neist kindlasti varsti jälle. Kas te olete nendest midagi proovinud? Mul oleks väga hea meel teie kogemusi kuulda. :)

3 kommentaari

 1. Kas sul on see The Balmi bronzer matt või pigem säratükikestega? Pildilt tundub nats hallikama alatooniga kui oranz- matt ja hallikam alatoon on see mida otsinud olen :D

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Jep, see bronzer on tõesti pigem hallika alatooniga. Otsisin ise ka just sellist, kuna oranźi alatooniga päikesepuudrid jätavad tihti liialt "õhetava" mulje näole. Ehk siis soovitan seda Bahama Mamat soojalt, kuid väga heleda naha puhul tuleb sellega kindlalt üli ettevaatlik olla. :)

   Kustuta
  2. Ah, ja õigus, matt on ta ka, läbi ja lõhki. :)

   Kustuta