How do I drink more water?

Me kõik teame, et vee tarbimine on väga oluline. Eriti veel suvel, kui õues on palav ning inimesed liiguvad üldiselt tavapärasest rohkem. Mina hakkasin oma veejoomisele tähelepanu pöörama umbes eelmise aasta alguses. Olin ennegi kuulnud seda kuulsat ütlust, et vähemalt kaheksa klaasi vett tuleks päevas ära juua. Kuid see on tegelikult väga suhteline reegel, kuna see oleneb kõik inimese kehakaalust ning tema liikumise rohkusest, ning tegelikult muidugi ka klaasi suurusest. Surfasin veidi netis ringi ja jõudsin järeldusele, et ümmarguselt kahest liitrist päevas peaks piisav olema. Kuid kahe liitri vedeliku joomine päevas polnudki nii lihtne, kui arvasin! Et vee joomine endale veidi "põnevamaks" teha, soetasin endale EQUA joogipudeli SIIT! Otsustasin just selle kasuks, kuna pudel on keskkonnasõbralik ning kuigi alguses tundub 8-9 euro välja käimine pudeli eest suur raha, siis kasutada saab seda oioioi kui kaua selle asemel, et iga veidikese aja tagant uus plastikpudel kasutusele võtta. Ning kas teadsid, et kraanivesi on pudeliveest 225 korda odavam?! Seega täites EQUA pudelit pidevalt kraaniveega (muidugi kohtades, kus kraanivesi juua kõlbab), säästad tohutult raha. Kuid üks väikene märkus, ärge pange oma pudelit lennukis ära antavasse pagasisse kinnise korgiga, nii võib rõhu tõttu tihend katki minna. Mul juhtus nii ning pidin uue soetama.

We all know that drinking water is essential. I started thinking about that seriously in the beginning of last year. I am still trying to drink at least 2 liters of water every day and it is not as easy as it might sound. To make it easier and more fun, I purchased myself this pretty EQUA bottle. It is much cheaper to always use one waterbottle than to buy new bottled water again and again and again, although 9 euros for a bottle seems pretty expensive at first. 


Nüüdseks olen ka VOSSi pudeli omanik, soetasin selle omale Londonist. Kuid kuna sinna mahub vais veidi alla 400ml ning pudel on üpris raske ja klaasist, siis hoian teda pigem kodus et seda mitte lõhkuda. Maksis see palju vähem, kuskil kahe euro ringis. Ning kas teadsid, et VOSSi pudeleid toodetakse Eesti Järvakandi klaasitehases (tõend SIIN)! Mis veepudeleid sina kasutad?

And now I own that famous VOSS bottle, too. But as it is much heavier and you can put only 375 ml of water in it, I do not carry this with me on every day bases. Did you know that VOSS bottles are made in Estonia?! 


2 kommentaari

  1. Voss on Tallinna Kaubamaja toiduosakonnas ka olemas, suur ning ka väike pudel :)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Jep, olen isegi täitsa kursis. Aga polnud eelnevalt mahti seda otsida ning kui see mulle Londonis poe riiulilt vastu vaatas, mõtlesin, et ah mis seal ikka. :D

      Kustuta