HAUL: goodies from London


Olen siin tagasi, et tutvustada teile oma oste Londonist. Võrreldes teiste neidudega ma tegelikult ei ostelnudki palju, eriti riiete osas (ja riideid oli seal muidugi palju ja ODAVALT)! Olin eeskujulik ja otsisin endale vaid asju, mida tõeliselt vajasin. Kuid kogu kaasa võetud raha kadus siiski, söök ja muu kama oli jällegi Inglismaal võrreldavalt kallis. Aga muretsesin siis endale näiteks Primarkist uued päikeseprillid ja baleriinad sellisest materjalist, mis vett peavad. VOSSi pudeli leidsin endale ühest tavalisest toidupoest (mitte, et neid Eestis üldse poleks, kuid mina polnud nendele peale varem sattunud) ja natukene kommi pidi ka ju siiski lennujaamast ostma. :)

As promised, I am going to show you what I got while being in London. Actually, I didn't shop that much, but I still ended up spending all of my money that I had with me. But that was okey, because I had plenty of fun and bought only the things I really needed. Like those ballerinas and sunglasses from Primark. I didn't need a new waterbottle, but that VOSS one is just so nice and didn't cost much at all, so I got that too. And also I couldn't say no to some candys while being at the airport. :)


Mul oli plaanis osta palju-palju meiki, kuid kahjuks kõik Bootsid ja Superdrugid mida ma külastasin polnud varustatud peaaegu et MITTE MILLEGAGI, mida endale igatsesin. Seeda varustasin end veel kahe kõige heledamat tooni Collection peitekreemiga mida armastan ning ostsin endale teise Revloni Lip Butteri toonis "Juicy Papaya". Väikese käte desinfitseerimisgeeli krabasin kassa juurest Primarkis, kuna enda oma olin koju jätnud. Ning vast kõige rõõmsam olen ma järgneva ostu üle: erinevate mustritega värviraamat. Osad lõpetatud, osad poolikud mustrid mida saad ise jätkada ja väikesed pliiatsid ostsin ka, et saaksin seda raamatut koheselt värvida. Kindlasti kui mingi osa värvitud saan, panen instagrami pildi ka (@elisabethpurgaa), seega tasub minu tegevusi ka seal jälgida. ;)

I was planning to buy a lot of makeup (I even had a list for the things I wanted to try out), but Boots and Superdrug was basically out of EVERY SINGLE THING I wanted! So I only got a few Collection concealers for when I run out of mine and a new Revlon Lip Butter in the shade "Juicy Papaya". A little hand gel I got from Primark because I had left mine at home. But I am the most happy for this next thing: a de-stress coloring book that has 50 different patterns in it for you to color in.



Külastasin esmakordselt ka Forever21-i ning sealt soetasin endale need imelised bikiinid. Need tegelikult polnud komplektis, kuid mulle väga meeldib, kui ülemine osa on mustriga ning alumine veidi tagasihoidlikum, seega panin need ise paari. Sealt ostsin endale veel selle imelise suvekleidi, mis mul all pildil seljas on. Mulle meeldib see just sellepärast, et kuna põhitoon on must, siis ilmselt hakkan seda kleiti ka külmemal ajal koolis kandma koos mõnusa suure kampsuni ja põlvikutega. Forever21 ol tegelikult palju odavam, kui arvasin, hinnad võrreldavad H&Miga või isegi New Yorkeriga. Primarkist leidsin endale imeilusa lillepärja mida endale ammu igatsenud olen ning lennujaamast ostsin sõbrale kingiks Dieseli lõhna. Ning see täpiline kotikene, seal peituvad paar asja, mille ostsin TEILE, mu armsad lugejad! Suve lõpus teen kingiloosi, kus jagan teile välja paar asja mis teile välismaalt varunud olen. Niiet stay tuned, see juhtub ilmselt umbes kuu aja pärast. ;)

I visited the famous Forever21 and it was much cheaper than I expected (in a good way ofcourse, all of the things were sooo pretty there)! I got those bikinis and this dress that you can see on the bottom picture from there and I am super peales with both of them. This flower headband I got from Primark. The Diesel perfume "Only The Brave" I got from the airport as a gift, but this little package with pink dots on it… that is actually for YOU, my dear readers! I am not going to show you what's in there right now, because in a month or so I will do a giveaway for you and then you'll see. ;)

2 kommentaari

  1. Mulle niii väga meeldivad su postitused, neid on ALATI nii tore lugeda ning vaadata :D Ja see kleit sobib suurepäraselt sinu juustega ;)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Suur aitäh sulle! Nii tore oli praegu see kommentaar siit leida! :)

      Kustuta