Current favorites


Viimasel ajal olen krahmanud tihti mõndade juba vanade, kuid vahepeal ununenud lemmikute järele ja mõndade täiesti uute toodete järele. "Vanadest" toodetest olen uuesti armunud Maybelline BB kreemi, kuna ma tõesti ei suuda suvel midagi paremat ette kujutad! Sellel on SPF 30 ning kuna ta on oma koostiselt nii kerge ja õhuline, laseb see nahal hästi hingata. Et juukseid päikse eest kaitsta, olen kasutanud BC sun protect soft ends kreemi, mille soetasin endale eelmisel kevadel just suvele mõeldes. Ning samuti on suveks ideaalne see śokolaadi lõhnaline Bourjois päikesepuuder! Uued lemmikud on mul olnud L'Oreal super slim lainer, mis püsib isegi terve palava suvepäeva ilusti peal ning minu lillepärg, mille soetasin primark'ist. 

This summer I have been grabbing for some old favorites and I have also found some newer ones. From old ones, I have really been enjoying Maybelline BB cream, as it is so light and has SPF 30, which is perfect for summer. To pretect my hair from the sun, I have been applying this BC sun protect soft ends fluid to the ends of my hair after I wash them. To add a little bronze effect to my face, I contour it with Bourjois bronzer. And now, on to my new favorites! One of them has deffinitely been this L'Oreal super slim liner and the other one a flower headband, I got mine from primark. These two together make such a cute combination for summer, I swear I have neeb wearing those non-stop!


Uutematest toodetest olen veel enda jaoks avastanud meigikäsna. Just hiljuti ühes postituses mainisin, et mina pole selle suure meigikäsna ja beautyblenderi armastuseni jõudnud, kuna eelistan pintslit, nüüd on need kaks ühe pulga peal. Hetkel ma veel uhket beautyblenderit ei oma, kuna hoian ennast suurtematest ostudest hetkel eemale, säästan raha augustikuiseks Viini reisiks. Kuid kes tead, äkki soetan selle endale suve lõpu poole, siiani teeb suurepärase töö minu Oriflame meigikäsn. Revlon lip butteritest olen teile juba korduvalt kirjutanud ning teen seda edaspidigi! Nad lihtsalt on nii head ja mõnusad pehmed huultel, kuid püsivad täitsa märkimisväärselt peal. Kulme olen hakanud värvima selle väikse armsa Artdeco kulmupuudriga. Armastan seda just selletõttu, et pakend on nii armas, mugav ja väike. Ning kõige hiljutisem avastus on minul Oriflame The One colour compact kreemjas lauvärv, mis on täiesti võrdne kuulsa Maybelline Colour Tattooga. Mina olen enda heledas toonis lauvärvi kasutanud just mõne puuderlauvärvi all, et selle tooni veel tugevdada ning lauvärv püsivamaks muuta.

Mis on teie hiljutised lemmiktooted?

So, I am probably the last one to try and love using a makeup sponge. But I have made it. I do not own the fancy BeautyBlender yet, but maybe I will in the near future, so far, my Oriflame one has worked wonders for me! I have written about those Revlon lip butters a lot and I will continue. They are just sooo soft on the lips, the pigmentation is amazing and it will stay on quite some time. On my brows I have been using the Artdeco brow powder, as it is so small and nice to take everywhere with me. And last but not least, another Oriflame product. This time their new The One colour compact, which is similar to the Maybelline colour tattoo. I do not remeber the exact shade I have, but it is a pearly white, shimmery one. I really love using it under other powder eyeshadows to make them stand out more. 

Kommentaare ei ole