Behind that made up face...


Täna tahan kirjutada veidi teisel teemal. Või õigemini, teema siiski nii minu kui ka selle blogi jaoks tavaline - kosmeetika ning ennast sellega ehtimine, kuid täna kirjutan sellest veidi teises võtmes. Nimelt kas te olete kunagi mõelnud, miks te ennast meigite? Või miks naised seda üldse teevad? Mina isiklikult teen seda sellepärast, et meik ning meikimine on minu jaoks kui hobi ning ma naudin selle tegemist. See on minu jaoks ka väljendusviis, nagu mõne jaoks on jooksmine, laulmine või maalimine. See on ka oskus, mida mulle arendada meeldib ning eelmise aasta detsembris otsustasin ka teiega, mu armsad lugejad, oma teekonda ning erinevaid vahendeid professionaalse tulemuse saavutamiseks jagada. Ning muidugi peab ka tõdema, et mulle meeldib see, milline ma (hästi tehtud) meigiga välja näen. Ehk siis meigin ennast vaid enda ning mu enesetunde pärast, mitte sellepärast, et kellelegi muljet avaldada. Kuid kahjuks tundub mulle, et paljud naised teevad seda eelkõige just selle nimel. Ilmselt siis pole inimene endaga täielikult rahul ning ei tunne ennast oma nahas mugavalt, kui teiste heakskiidu saamiseks on vaja ennast ühel või teisel viisil moonutada. Kallid lugejad, soovin teile südamele panna, et me kõik oleme ilusad ka oma vigadega, peame need lihtsalt omaks võtma. Nii on palju lihtsam elada. :) Et oleks veidi vaheldust blogis, lisan siia mõned pildid, mis tegin Peipsi ääres Kauksis kolm päeva telkides. Selle postitusega on nad seotud just nii, et nagu üleval olevalt pildilt näha veetsin need kõik päevad ilma meigita. Ning mitte ainult metsas, käisime ka linnast enne ja pärast matkamist kaks korda läbi kus kohasin ka tuttavaid, kuid see ei häirinud mind karvavõrdki. Pigem tegi enesekindlamaks. :) Jagage all kommentaarides ka enda arvamusi ning öelge, mis põhjusel teie ennast meigite? Või kui tihti meigita olete? 

PS! See postitus oli mul juba tegelikult ammu valmis kirjutatud ja varuks kõrvale pandud, kui postitustega kiireks läheb. Otsustasin selle postitada just praegu, kuna internetis on hakanud ringi liiklema paar päeva tagasi lisatud video just sellisel väga mõtlemapaneval teemal: This post is a little bit different. Actually, the theme is makeup like usually, but I am going to talk about not wearing it. Well, have you thought about it? Why do you/we wear it? I, for an example, wear makeup because it is one of my hobbies and a skill I loke to develop. I really enjoy doing it and also writing about it. It also is a way to express myself. And ofcourse, I like the way I look with it, but it doesn't mean that I don't like myself without it. So I do my makeup only for myself. Not do impress others. But sadly, it seems to me that most women do it exactly for that. My dear readers, I would like to say to you that please love yourself as the way you are, with all your flaws and mistakes. You should feel as comfortable without makeup as you are with it. So today I post here some photos of when me and my friends were camping at Peipsi lake for three days. All those days were makeup free and not only in the forest, but we also went to town two times. I even saw many friends there, so that should prove that I don't care if I am without makeup. If that is what I choose for my day look, that's it. :D Why do you feel makeup? When are your makeup-free days?


2 kommentaari

  1. Ma meigin vastavalt vajadusele. Nooremana samal põhjusel, miks neiu videos - akne. Ning seda ei tahtnud ma peita ära mitte teiste, vaid pigem iseenda eest. Kahjuks olid mu oskused ja teadmised tol ajal väga piiratud ning tulemus võis hoopis hullem välja näha, ei mäletagi. Küll aga sai seetõttu palju pisaraid valatud. Hetkel on mul 3 jumestuskreemi, kõik eri katvuse ja tooniga. Ning kasutangi siis, kui ei ole just kõige parem periood kuus ja nägu on nagu kuumaastik. Hetkel, kus on suvi ja jume peal, siis värvin ära ainult ülemised ripsmed, sest ma ei taha pikendusi panna ning sellest piisab. Jumekas seisab, puuder seisab. Ja nii hea mõnus kerge on olla. Ei pea muretsema, et kusagilt midagi laiguliseks jääb või selle kuumaga laiali higistan. Kui mu jume talvel sama ühtlane ja nahk klaar oleks, siis ma vist ei meigiks end üldse.
    Aga mul ongi tunne, et kui inimesed endale selle maski peale panevad, siis nad unustavad vist ise ka ära, millised nad selle all välja näevad ning siis ongi kriitilised kommentaarit teiste suhtes kerged tulema.

    VastaKustuta
  2. Ka mina olen mõelnud ripsmepikenduste panemise peale, et suvel lihtsam ja kergem oleks, kuid hakkab enda ripsmetest liigselt kahju ja pigem võtan selle pool minutit ja värvin nad kergelt üle. Üldiselt armastan mina natukene peitekreemi kah silmade alla panna kui ma juba ripsmetuśśi otsustan kanda, kuna see võrab minult nii vähe, kuid annab näole palju juurde. Suvel on jah tõesti parim mõte lasta oma nahal suurema osa ajast vähemalt lihtsalt puhata ja päikesevalgust koguda. :) Mina ka ei saa aru inimestest, kes teisi ilma meigita maha teevad. Mis tunne siis sinul enda oleks, kui sulle nii öeldakse? Vaevalt solvajat see külmaks jätaks ja vaevalt nad enne lõpetavadki, kui on ise ka seda omal nahal tundnud.

    VastaKustuta