What to wear to summer events? (inspiration from Buduaar)


Teie ees on järjekordne postitus, milleks sain inspiratsiooni minu silmis parimast ning sisukamast Eesti naisteajakirjast Buduaar! Peale kõige muu kasuliku ja toreda leidsin buduaarist sellise artikli nagu "suvesündmuste stiilispikker" ning otsustasin teha sellest oma versiooni. Mida kannaksin mida järgnevatel puhkudel? Keri alla poole ja saa teada! Ning samuti kraba ka poeriiulitelt uusim Buduaar, tõesti mõnus lugemine. :)

PS! Ma tõesti väga tahtsin teha kõik pildid päikselise päevaga õues ning kutsusin täna isegi abilise külla, et pildid kenamad tuleksid. Kuid ilm ei soosinud seda kohe üldse mitte ning õues saime teha vaid esimesed kolm pilti (kui tähelepanelikult vaadata, siis tegelikult on juba nendelt piltidelt aru saada, et vihm on lähenemas). Tahtsin postituse siiski võimalikult kiiresti ülesse saada ning kuna ka kõik ettevalmistused olid tehtud, tegime pildid siiski toas lõpuni.

Another blogpost that is inspired by Estonian's best women's magazine Buduaar. This time I read an article about ideas what to wear to different summer events and immediately thought that I shoult share my ideas with you! So if you would like to see what I would wear to some summer events, scroll down! :) 

PS! I really wanted to do all the pictures outside, but the weather didn't think so..."Lillelapselikud muusikafestivalid"
"Hippyish music festivals"

Püksid/shorts: New Yorker, pluus/top: H&M, peapael/headband: seppälä, jalanõud/sneakers: converse

Top/crop-top: New Yorker, pluus/blouse: lindex


"Elegantsed suursündmused"
"Elegant events"

Kleit/dress: kuskilt Ameerikast.., kingad/shues: walking, kott/bag: New Yorker

"Töised koosviibimised" (mu lemmik outfit :)
"Productive get-together" (my favorite outfit :)

Jalanõud/shues: SHU, kott/bag: primark, sall(koti küljes)/skarf (tied to the bag): ebay, seelik/skirt: seppälä, pluus/blouse: lindex, pintsak/jacket: reserved

"Aktiivsed vabaõhusportijad"
"Activ outdoor activities"

Tossud, püksid, tuulejope/sneakers, pants, jacket: nike, spordirinnahoidja/sports bra: audimas

2 kommentaari