One brand review: L'Oreal


Kosmeetikafirmaga L'Oreal ei ole ma meeletult palju kokku puutunud, kuid kõik tooted mida proovinud olen on mulle kohutavalt meeldinud. Seetõttu otsustasin sellele brändile pühendada lausa terve postituse ning tutvustada teile neid paari toodet, mida hetkel oman. Näiteks oma ühte L'Oreali küünelakki, milleks on Color Riche Nail küünelakk (tooni kahjuks praegu peast ei mäleta). Ilmselt mu lemmik küünelakk läbi aegade! Püsivuselt pole ta teistest küünelakkidest oluliselt parem, kuid selle toote juures armastan just pakendit (pudel on väga väike, seega jõuan küünelaki enne ära ka kasutada kui see ära kuivab) ning suurt pintslit, millega on lakki imelihtne küüntele kanda!

I have tried a few things from L'Oreal and I have loved every single thing! That's why I decided to create a full blogpost of the things I currently own and let you know why. For example, this Color Riche Nail nailpolish is problably my favorite of all time! It lasts a long time, but the most favorite thing about it is the wide brush and a small bottle, which makes applying it so easy and fast! And I can actually use the whole nailpolish before it dries, which usually happens with big bottles.


Samuti armastan ma väga oma Rouge Caresse "Rock'n'Mauve" huulepulka. Olin juba pikalt mõelnud lilla huulepulga soetamisele ning kui seda huulepulka soodustusega müügil nägin, teadsin, et tahan seda proovida. Pakend on imeilus ning huulepulk ise niisutav ja kreemine. Ainukene väike miinus on see, et huulepulk on kerge huulte keskelt kaduma, niiet seda tuleb tihti korrastada. Mulle väga meeldib ka Glam Shine huuleläige, või õigemini meeldib see mulle nii palju, kui huuleläige üldse meeldida saab, kuna ma suur huuleläike inimene pole. Huuleläige on üpris paksu koostisega, seega mulle isegi pigem huulepulga eest.

I also really like the Rouge Caresse "Rock'n'Mauve" lipstick. It was the first purple lipstick I bought and I truly love the packaging and the lipstick itself is really moisturizing and soft on the lips. The only little thing is that you have to reapply it quite often. because it tends to wear off pretty quickly. As I am not a very big lipgloss fan, I like the Glam Shine lipgolss an much as possible if you know what I mean. :D There is nothing wrong with it and it is a very nice products, it's just that I don't really wear lipglosses...


Olen olnud truu True Match jumestuskreemi kasutaja juba paar aastat ning ei kavatsegi seda lõpetada! See jumestuskreem on nii hea katvusega, kuid samas pole seda tunnet, et su näol on jubepaks kiht krohvi. lihtne hajutada, ühtlustub imeliselt sinu päris nahatooniga (kui sa just muidugi väga valet tooni jumestuskreemi pole soetanud) ning on üleüldiselt suurepärane! Sinna juurde kasutamiseks sobivad suurepäraselt ka Perfect Match peitekreem ja True Match valgustpeegeldav peitekreem. Mis L'Oreali juures veel head on, on muidugi hinna ja kvaliteedi suhe. Veidikene kallim kui näiteks Rimmel või Maybelline, kuid samas on seda hinna vahet tunda ka tootes endas. Millised on teie kogemused L'Oreali toodetega?

I have been true True Match foundation lover for at least two years now and I am not going to stop! The coverage is so nice, but at the same time, it doesn't feel like you have a ton of makeup on your face. It is super blendable (and I am not only saying that because it says it on the bottle :D) and overall a wonderful product! I usually use either Perfect Match concealer or True Match concealer with it. L'Oreal is very affordable and the quality of the products is very nice- What do you think? Feel free to share your thoughts with me/us! :)

2 kommentaari

 1. Mul on see Glam Shine huuleläige (ainult mul on värv teine) ja mulle meeldib ka hullult see, üks kõige lemmikum huuleläige kohe kindlasti :)

  annaliisaparl.blogspot.com

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Just, minul kaa huuleläigetest vast lemmik! :)

   Kustuta