Hair update: it's getting redder!


Peale pikaajalist mõtlemist otsustasin siiski taas juukseid värvida ning seekord veelgi punasemaks! Veel vara öelda, kas jään sellise tooni juurde või värvin veel veidikene punasemaks, kuid hetkel olen väga rahul! Ja mulle on peaasi, et värv oleks just tumedama poolne punane, mitte hele, kuna siis kipub see minu jaoks liiga oranźikaks minema. Mis seekordsel värvimisel erilist oli see fakt, et tegin seda esmakordselt kodus. Kahjuks ei mäleta ma enam teile öelda, mis firmat või toodet kasutasin, kuid võin emalt küsida, kuna usaldasin selle töö saja protsendiliselt tema kätte. Tema teeb seda nimelt juba aastaid ise kodus.

PS! Tean, et pildid pole vast ilublogi jaoks kõige sobilikumad, kuid need on tehtud minu praeguse klassijuhataja poolt, kui klassiga mõned päevad tagasi Kihnus käisime. :)

That´s it! I went even father and colored my hair again, this time it's even more red! It was the first time for me to do this at home. As I didn't felt comfortable doing it myself, I let her do it and I am very happy with the result! I don't know yet, is the color going to be this for a long time for me, or am I going to try to do something different with it again soon. Anyway, right now I am pleased with it! Oh, and yes I know these picture might not be the most suitable for a beauty blog, but I thought maybe it would be fun and a little different. :)

Kommentaare ei ole