Bring summer closer with Done summer glow!


Oh, ma olen blogist kahjuks nii kaua eemal olnud ning ma tõesti vabandan selle pärast. Olen proovinud iga päev blogimiseks veidi aega kõrvale panna, kuid kuna kevad on alati kiire aeg nii koolis kui ka igalpool mujal, siis seda mul pole väga edukalt teha õnnestunud. Isegi varuks kirjutatud postitused said otsa! Samuti olen ka võimalikel vabadel päevadel proovinud päevitada, kuid kahjuks neid päevasid mul väga palju varnast võtta pole olnud. Kuid leidsin teise suurepärase viisi imekauni jume saamiseks!

I have been away from blogging for so long and I have missed it. I'm sorry, spring just was a very busy time for me but now as it's almost summer, school and many other duties are behind me, I can focus more and more on blogging! As I also didn't have very many opportunities to relax in the sunlight and get a pretty tan, I found another way for that.


Selveri ilunädala (?) raames soetasin endale Dove Summer Glow isepruunistuva ihupiima just seetõttu, et ma pole varem ühtegi isepruunistuvat toodet katsetanud ning kuna see toode lubas olla vaid kerge toimega tundus see ideaalne alustamiseks. Kerge (kuid mitte liiga kerge) see tõesti on ning samuti on see ka kõike muud, mida pakendil lubatakse: nahka toitev, annab loomuliku ja ühtlase jume. Määrisin endale kreemi kahel järjestikkusel õhtul ning kahjuks unustasin küll enne ja pärast pildi teha ning nüüd pole sellel enam mõtet, sest olen sinna juurde ka päevitanud, kuid käsi südamel ütlen, et tulemus jäi väga loomulik! Ning ka ühtlusega polnud probleemi, kuigi seda kartsin vast kõige rohkem just enda oskamatuse pärast. Kreem imendus nii kiiresti sisse, et juba 10 minutit hiljem julgesin riided selga tagasi panna ja linade vahele ronida, miski ei saanud seetõttu mustaks. Kui olin kreemi kahel järjestikkusel õhtul kasutanud sain juba üsna mitmeid kommentaare, et kas sa oled päikest saanud või?

Ühesõnaga väga meeldiv esimene kogemus isepruunistuva ihupiimaga. Täishind oli tootel vist midagi viie euro kanti ning tundub, et sellest jätkub ikka päris paljudeks kordadeks. Millised isepruunistuvaid tooteid teie kasutanud olete ning mida soovitate, mida mitte?

I bought myself the Dove Summer Glow self-tanning (? :D) bodylotion because I have no experience with these kind of products. The product promises to be light, give you a natural and even tan and also moitsurize your skin. And it deffinitely does all that! I used it two nights in a row and after that I got so many comment like "Wow, when did you get a tan?!". But the result still looked very natural, not orange or too dark. It was very easy to apply it, even for me. And it absorbed very fast, so I didn't have to completely naked for a long time and it didn't make my sheets dirty. So I am very glad with my first experience in this field of products. What self-tanning products have you used and liked or not liked?

Kommentaare ei ole