my (big) makeup palettesMõni aeg tagasi kirjutasin postituse meigipalettidest, mida sooviksin mingil ajaperioodil oma elus omada (saad seda lugeda SIIT!), kuid mõtlesin siis ka hiljem teha postituse nendest, mis mul juba olemas on. Postituse nimeks panin minu "suured" meigipaletid just sellepärast, et selles postituses räägin palettidest, kus on üle üheksa värvi.

A while ago I dod a blogpost about the makeup palettes I wish I had (you can read it HERE!), so now I decided to show you the palettes I already have. The so-called "big" palettes mean that they have at least nine colors inside them.


Esimene on Too Faced'i Naked Eye palett. Esimene on ta mitmel põhjusel. Nimelt on see palett mul olnud juba noo, vast 4-5 aastat, ostsin selle igaljuhul kroonide ajal. Maksis midagi 500 krooni kanti tol ajal. Kahjuks nüüd minu teada Too Faced'i tooteid enam Eestis ei müüda, seega proovin välismaal käies silmad lahti hoida. Nagu näete, olen seda paletti juba pikalt ja põhjalikult armastanud ning seda mitmel põhjusel. Värvid on kõik imeilusad ja suurepärase pigmendiga, kuigi ajaga on pigment kergelt nõrgemaks läinud. Pakend on väga kena ning mulle hullult meeldivad need väikesed kaardikesed, mis sellega kaasa tulevad. Igaljuhul on mul plaanis samalaadne palett kindlasti omale uuesti soetada.

The first one is the Too Faced Naked Eye palette. I have had it for 4-5 years and I have been loving it from the beginning! The colors are wonderful and extreamly pigmented, although it is getting weaker now as I have had it for so long. I think the whole palette looks very feminine and classy, the little cute cards with makeup instructions makes the palette unique. As I have really loved using this palette I am sure I am going to get a new one!


BH Cosmetics Forever Nude palett on minu esimene meigipalett, kus on ka huulevärvid sees. Nimelt sisaldab see palett kuute lauvärvi, ühte särapuudrit, kahte põsepuna ning kahte huuleläiget. Muidugi on seal ka suur ja korralik peegel, mis teeb sellest kogu paletist imelise reisikaaslase! Värvivalik on täpselt minu teetass. Kahjuks on korralikku kogust lauvärvi raske paletist kätte saada, kuna värvid on üpris kõvad. Kõige lemmikum osa sellest paletist minu jaoks isiklikult on ilmselt särapuuder, see teeb oma töö suurepäraselt ära!

the BH cosmetics Forever Nude palette is the first palette I have had that has so many different uses: it had 6 eyeshadows, a highlighter, 2 lip-colors and 2 blushes. It also has a bigbig mirror inside, so this palette is pretty much perfect for travelling! The colors are just my cup of tea. Although sadly, the quality of the eyeshadows are not as good as I hoped. I like the highlighter form the palette the most, as it does it's job very well!


The Balm Nude Tude. See on tõsiselt üks parimaid, mis mul olnud on! Värvid on nii pigmentsed ja ilusad, armastan absoluutselt iga tooni! Muidugi näen panni põhja heledamatel toonidel palju kiiremini paistvat kui tumedatel, kuna tumedaid toone nii ohtras koguses ei kasuta. Peaaegu kõik toonid on sädelusega, seega kõikidele ei pruugi see sobida. Päeva lõpuks pole lauvärv silmavagudesse kogunenud ning ei ole ka silma alla pudenenud. Ja pakend on ka imeline, kusjuures pakendil on kaks eri versiooni: minu omas on sees alasti naised, aga on ka võimalik soetada või saada toa pildiga. Värvide nimed on ka väga armsad, alles nüüd panin tähele, et kõik algavad S tähega… :) Sees on suur peegel, mis on alati pluss ja kaasas on ka väikene kahe otsaga harjake. Mina soetasin selle endale Siisonist kunagi ammu aega tagasi (maksis kuskil 30 euro kandis), kuid näen tihti, et seal on see välja müüdud. Otsisin ka teistelt kodumaistelt lehtedelt, ei leidnud ka sealt, kuid kindlasti tasub piiluda I.L.U-sse või kaubamaja ilumaailma. Soovitan soojalt! ;)

The Balm Nude Tude. It is one of the bests I have ever had! The pigmentation, the shades, the names of the shades, the packaging, the shimmery look, the way they stay on all day… ahh, it is just an amazing product! It it totally worth the price (I pruchased it for around 30 euros). It also comes with a little brush and a big mirror, which is always a plus! Anyway, you just have to try it if you are looking for a palette that you can create beautiful day-time AND night-time looks with. I reccomend. :)


Sleek'i Au Naturel paleti soetasin omale tegelikult Londonist, kuid nüüd olen juba kursis, et Sleek'i meiki müüakse ka SIIN! Selle paleti puhul on imeline hinna ja kvaliteedi suhe! Palett maksab kuskil 10 eurot ja selle eest saad sa endale imeõhukese ning kauni ja suure peegliga paleti, milles on 12 neutraalset tooni. Kvaliteet on täitsa okei, ei anna muidugi võrrelda olulistelt kallimate palettidega, nagu näiteks The Balm'i ja Too Faced'i omadega, millest enne kirjutasin. Samuti saaks selle paleti veel kompaktsemaks muuta, kui see alumine aplikaatori hoidmise osa ära jätta, kuna minu silmis on see lihtsalt mõttetu. 

Milliseid palette sina teistele kasutada soovitad? Mida mitte?

Sleek Au Naturel palette is very good if you keep in mind that it costs only 10 euros! For that money you can get yourself a big nice palette with a huge mirror and 12 beautiful natural colors inside (8 of them are matte). The quality of the eyeshadows are ofcourse not as good as The Balm's of Too Faced's, but it is very okey for me. The only thing that bothers me is that they could have made the palette even thinner and smaller by not includind the aplicator, as no-one rearly uses it (I know I don't)…

What palettes do you reccomend? Or what not?

2 kommentaari

  1. Siit saab seda The Balm Nude Tude meigipaletti tellida: http://www.ebay.com/itm/new-sale-Thebalm-balm-Nude-Tude-Eyeshadow-Palette-Collection-Cosmetic-12-Colors-/262007113218?hash=item3d00d74602 :D

    VastaKustuta
  2. Hei! Kust soetasid endale selle Bhcosmetics paketti? :)

    VastaKustuta