The things I wish I had: makeup palettes edition!

vasakult nurgast alla paremale/from the upper left corner to the lower right one:

Urban Decay Naked 3 Palette 51€
Revolution Iconic 1 Palette 5.60€
Revolution Iconic 2 Palette 5.60€
Sleek Makeup Eye & Cheek Palette 13.95€
MeMeMe The Ultimate Eye Palette 19.95€

TooFaced Natural Eyes Palette 34€
GOSH 9 Shades Shadow Collection Palette 17.90€
Chanel Les 4 Ombres Palette 45.99€
Clarins Eye Quartet Mineral Palette 35.99€
Viimasel ajal on minu armastus erinevates suurustes meigipalettide vastu aina kasvanud, ning eriti just siis, kui asi puudutab neutraalseid ning roosakaid toone. Ilmselt tuleneb see sellest, et mida paremini ma silmameiki teha oskan, seda suuremaks läheb katsetamisetuhin, nii erinevate tehnikate kui ka värvide suhtes. Kuigi muidugi, kui aus olla, siis nendest umbes 7 paletist mis mul on, nendest juba piisab (oleneb, mida paletiks lugeda, alates 9 värviga palette on mul 4). Aga sõrmed ju siiski sügelevad, eksole? Ning kui aus olla, siis mida rohkem ma neid kasutan, seda kiiremini nad mul ka otsa saavad. Vast on kosmeetika lihtsalt üks nendest asjadest, kuhu mulle meeldib investeerida. Selliste mõtetega paningi kokku ühe pildi üheksast erinevast paletist väga erinevatest hinnaklassidest, mida ma endale sooviksin. Kas nüüd just lähitulevikus, kuid kunagi ikka. Unistada pole ju keelatud. ;)

Oh, ja praegu, vahetult enne postituse avaldamist tuli veel meelde üks imeilus palett, mille ehk kunagi ideaalis omale soetan: Stila "Eyes are the window" palett toonis "soul" :)

Kas sooviksite näha postitust ka minu hetkel olemasolevatest palettidest, näiteks nendest suurtematest just? Milliseid palette teie omate või endale soovite?

My love for neutral makeup palettes only grows and grows! I have noticed that as I get better with going eye makeup every time, my need for experimenting also grows. That includes also a need of buying new products that I might not necceserily need. And with those thoughts I put together this picture of 9 different palettes that I would like to own one day. Maybe not in the nearest future, but as I said, someday. A girl can dream, am I right? :)

Oh, now I also remembered one another great one: Stila "Eyes are the window palette" in the shade "soul".

Would you like to see a post of my current makeup palettes? What palettes do you own or want in your life?

2 kommentaari

  1. Mul on olemas nii Revolutioni Iconic 1 palett kui ka Chaneli oma. Mõlemad on head paletid, kuid Revolution üllatas mind just seetõttu, et kuigi hind on küllaltki odav, siis värvide pigment on ülimalt ilus, üks mu lemmikutest palettidest!

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Suur aitäh, et oma kogemust jagasid! Olen siis üpris kindel, et Revolutioni paletid millalgi ära tellin. :) Kuid kuidas Chaneli oma on, kas on hinda väärt ja tasub ostmist või leiad, et odavamad teevad sama töö ära? Seda tahaks juba mõnes mõttes lihtsalt selle luksusliku tunde pärast, kuigi nii pole rahakotile just kõige toredam mõelda… :D

      Kustuta