TAG: Quotes to live by!


Kuna mulle väga meeldivad erinevad mõtteterad, siis mõtlesin teha sellise Tag'i, kus neid teiega jagada saan ning loodan ka teie omasid kuulda! See koosneb viiest küsimusest ning vastata võite nendele oma blogides või ka kasvõi siin kommentaarides! Luban ka kasutada seda sama pilti, mis mul siin üleval on. 

1. Lemmik mõttetera armastusest.
"Kõik mis juhtub, on millekski hea." Ega see ei käi mitte ainult armastuse ja suhete kohta, see on üldse üks minu lemmikumaid mõtteterasid. Mõtlesin, et panen selle just siia küsimuse alla, kuna tihti tunduvad tülid ja lahkuminekud kindlasti palju hullemana, kui nad tegelikult on ning siis tasub seda mõttetera meeles pidada!

2. Lemmik motiveeriv mõttetera.
"Kui üks võimaluse aken sulgub, ära tõmba kardinaid alla. Kuskil mujal avanes just uus." Tihti tundub, et no ei jaksa enam! Halvast olukorrast pole enam mingit väljapääsu ning justkui kõik võimaluse-anknad sulguksid. Kuid ei tohi alla anda!

3. Lemmik trenniks motiveeriv mõttetera.
"Valu on lihtsalt nõrkus, mis lahkub kehast." Sellele mõtlen tihti, kui trenni teen. Kui ma midagi ei tunneks, siis mis mõttega ma seda üldse teeksin? :)

4. Lemmik käitumise mõttetera.
"Ära tee teistele seda, mida sa ei taha, et sulle tehakse." Jah, vana hea lause, mida meile kõigile emad ja vanaemad ilmselt öelnud on. Puhas kuld!

5. Mõttetera, mis teeb alati tuju heaks!
"Tormid ei kesta igavesti!" Ma ei teagi miks, lihtsalt toob naeratuse suule. Kõik läheb mööda. :)

Kui otsustate ka nendele küsimustele vastata, siis palun saatke mullegi link (näiteks siin samas kommentaarides, siis saavad teised ka lugeda). Ootan huviga!


Decided to create this Tag, because I am really one of those people who live by quotes. I always have some quotes in my head that help me get through hard times. If you have them too, you are very welcome to do this Tag also! Leave your blog link or just your answers down in the comments so me and others can read it! You are also very welcome to use this little picture I made for your post too.

1. Favorite love related quote.
"Everything happens for a reason." It actually goes with every situation in life, but I wanted to include this for that spesific question. Sometimes fights and break-ups just seem so much worse than they actually are, so then it is good to remember that quote.

2. Favorite motivation quote.
"If a window of opportunity closes, don't pull down the shade. Somewhere just opened a door." Sometimes it just seems that there is no way I can get out of this mess! But you just got to have faith in yourself and look for other ways, because then you will most definitely find one!

3. Favorite training quote.
"Pain is just weakness leaving the body." I always think about that when I am training. Because what is the use of it when I can not feel it?

4. Favorite quote about behavior.
"Don't do to others what you don't want them to do to you." The original version of it is in Estonian, so it might lose it's meaning via translation. But it basically means that if you do something to others, think about that: would you like it, if someone does it to you?

5. Quote that makes you smile!
"Storms don't last forever!" Yes, they sure don't. :)
1 kommentaar

 1. 1. "Tee tööd ja näe vaeva, muidu tuleb armastus." kellegi andekas remix Tammsaare tsitaadist.
  Tegelikult on see: "Armastus on pikameelne, armastus on täis heldust; ta ei ole kade, armastus ei suurustle, ta ei ole iseennast täis; ta ei ole viisakuseta, ta ei otsi omakasu, ta ei ärritu, ta ei pea meeles paha; ta ei rõõmutse ülekohtust, aga ta rõõmutseb ühes tõega; tema vabandab kõik, usub kõik, loodab kõik, sallib kõik! Armastus ei hävi ilmaski!" Piibel, Pauluse esimene kiri korintlastele, peatükk 13, salmid 4-8
  2. "YOLO"
  3. I have no fear of fainting. I do squats when I fall over and pass out. So what? It's not going to kill me. I wake up five minutes later and I'm OK."
  4. sama, mis sinul
  5. "When I see you smile, I can face the world." Bad English

  VastaKustuta