Brand review: Bio2You


Mõni nädal tagasi sain suurepärase võimaluse teha koostööd sellise firmaga nagu Bio2You. Looduslikud näo- ja kehahooldus ning kosmeetika tooted - kes suudaks sellele ei öelda?! Nad saatsid mulle paki kahe tootega: duśigeel "Greip" ja suhkruga kehakoorija "Virsik"

A lovely natural cosmetics brand Bio2You sent me a package with two products: shower gel "Grapefruit" and body scrub "Peach". Now I am going to share my opinion on these products with you, enjoy! 


Esimesena räägin kehakoorijast. Nende kodulehel on sellest kirjutatud niimoodi: Looduslik suhkruga kehakoorija virsiku, mee ja magusmandliõliga on tõeliseks maiuspalaks igale magusalõhnalisi kehahoolitsusi hindavale nautlejale. Mõnusalt virsikulõhnaline kehakoorija eemaldab õrnalt surnud naharakud ning looduslikud õlid samaaegselt toidavad ja niisutavad nahka muutes selle kergelt lõhnastatuks ning siidjalt pehmeks. Soovitatav kasutada 1-2 korda nädalas, ühest topsist jätkub ca 7-8 korraks. 

Kohe, kui pakendi avasin, tabas mind tõeliselt mõnus virsikune lõhn! Mis mulle kohe silma jäi oli see, et kui tavaliselt on kehakoorijad ühtlase tekstuuriga ning kõik on kenasti segamini, siis siin topsikus on suhkur põhja vajunud ning geeli laadne asi peal pool. Kuid minulegi üllatuseks meeldis see lahendus mulle väga! Nimelt see annab sulle palju rohkem kontrolli selle üle, kui tugevalt sa oma nahka koorida tahad: kui väga põhjalikult, saad põhjast vaid suhkrulist osa võtta ning kui õrnalt, võtad rohkem pealmist ehk vedelamat osa ning kraabid põhjast kaasa vaid veidi suhkrut. Peale koorija kasutamist oli nahk siidiselt sile ja niisutatud, täpselt nii nagu sa ilmselt koorijat kasutades soovidki!

This body scrub is perfect! When you open the package, the wonderful scent of peach will immediately hits you! The cool think about this scrub is that the sugar is all on the bottom and the gel is above that, so you have an absolute control over how much sugar you want to use a.k.a how strongly you want to clean your skin. After washing myself with it, my skin felt really silky-soft.


Duśigeelist kirjutavad nad oma kodulehel nii: Õrn igapäevaseks kasutamiseks sobilik naturaalne dušigeel, mis sisaldab greibi ekstrakti, astelpaju ja aaloe verat, mis rahustavad, kaitsevad ja niisutavad nahka. OH APPI, SEE LÕHN!!! Kauaaegne lugeja juba võibolla teab, kui väga ma jumaldan kõiksugu hapusid maitseid ning lõhnu. Just sellepärast ongi greibid, apelsinid, banaanid, sidrunid, laimid ja muud seesugused mu lemmikud. Niiet ilmselt võite sellest järeldada, kui väga mulle see lõhn meeldib! Võrreldes kehakoorijaga, mille lõhn on veidi magusam, jääb duśigeeli lõhn ka veidi kauemaks kehale külge (mis on naljakas, kuna eeldasin vastupidist). Muidu teeb keha puhtaks nagu duśigeel ikka, piisab väga vähesest kogusest, et keha korralikult vahuseks saada. Mis selle toote eriliseks teeb on just minu jaoks see lõhn ning ka pakend on väga vinge, just need õhumullikesed seal sees.

Kas olete proovinud mõnda Bio2You toodet? Kui ei, siis kas nüüd tekkis tahtmine? Minul mõlgub vaikselt peas mõte nende toodetest ka midagi astelpaju teemalist proovida. :)

This shower gel smells HEAVENLY! As you might now, I am all for sour things and as this shower gel smells exactly like grapefruit, I immediately loved it! Otherwise, it does the job as any other shower gel: foams vey well, you don't need much gel to make a lot of foam and it obviously makes you clean. The smell is the winner here for me, and also the see-through package. What more could you want from a shower gel? :)

Kommentaare ei ole