Whats in my makeup bag?


Ma tegelikult ei kannagi igapäevaselt endaga meigikotti kaasas, tavaliselt on vaid väikene taskupeegel ja huulepulk. Kuid vaid nendest kahest asjast poleks ju väga huvitav postitust teha, ega ju? :) Seega näitan teile oma sellise meigikoti sisu, kui ma tean, et mind ootab päeval/õhtul ees midagi erilisemat ja tahan vahepeal oma meiki kohendada. Või siis, kui mul pole juhuslikult olnud aega ennast hommikul meikida, siis saan ka nende asjadega hakkama.

I usually do not carry this whole makeup bag with me, but I do then I know that I need to look extra pretty for some days and I want to touch up. Or when I need to rush out the door really quickly and don't have time for doing my makeup, these things will save the day then!


Esiteks on mul alati kaasas mingit sorti peitekreem (hetkel on selleks Maybelline Fit Me). Et peitekreem seal ka püsiks, kuhu ma ta kandnud olen, peab ju selle koha üle puuderdama. Selleks on mul kaasas RealTechniques'i setting brush ja puuder (hetkel Maybelline Fit Me). Näokontuuride uuesti esile toomiseks kasutan väikest puudriharja Oriflamelt ja Manhattan'i trio effect blush'i, mis on väga suurepärane leiutis kaasas kandmiseks, kuna seal on koos nii põsepuna, särapuuder kui ka päikesepuuder. Huulte jaoks on mul alati kotis mitu erinevat huuletooni, tavaliselt üks roosakam, üks beeźikam ning võib-olla ka üks huuleläige (hetkel on nendeks Maybelline Color Whispers huulepulk "Coral Ambition", Revlon'i lip butter huulepulk "Strawberry Shortcake" ja NYX butter gloss huuleläige "Apple Strudel"). Muidugi on kotis ka väikene taskupeegel, koolutaja ning hetkene lemmik ripsmetuśś (siin pildil Maybelline Colossal Cat Eye).

First of all, I have some concealer with me (in this picture it is Maybelline Fit Me). To set that, ofcourse you need some powder (Maybelline Fit me) and I use RealTechniques setting brush with it. To conture my face, I use a little powder brush by Oriflame and a trio effect blush by Manhattan. For lips I usually carry some variaty of lip products what I can choose from.  At the moment they are Maybelline Color Whisper  "Coral Ambition", Revlon lip butter "Strawberry Shortcake" and NYX butter gloss "Apple Strudel". And ofcourse I need a mirror, eye-lash curler and mascara (in this picture Maybelline Colossal Cat Eye mascara) with me.See väike kotike on mul küll alati kaasas, olenemata sellest, kas üldine meigikott on või ei ole. Seal sees on sellised "hädavajalikud asjad", nagu näiteks Marks & Spencer'ist saadud plekieemalduse lapid, plaastrid, niit ja nõel, huulepalsam(id), parfüümipihusti Travalo oma lemmik lõhnaga ja tabletid (peamiselt valuvaigisti). Alati on hea, kui sellised asjad on kaasas. Isegi kui sul endal pole vaja, aga kellelgi ikka on. ;)

Okey, this little bag I really carry on with me all the time, no matter what else I have with me. This contains: stain removing wipes, patches, needle and thread, lipbalm(s), Travalo with my favorite perfume in it and some pills (head-ache pills and so on). It is always good to have those things, just because you never know when you or someone else might need those. ;)

Kommentaare ei ole