The things I wish I had: fashion edition


Mõni aeg tagasi tegin postituse asjadest, mis ma sooviksin, et mul olemas oleks (postitust saad lugeda SIIT!). Siis keskendusin ainult meigi-teemalistele asjadele ning sinna lisandus ka üks plaat, kuid otsustasin nüüd teha ka taolise postituse riide ning moe esemetest. Esiteks leian, et mu kapist on puudu üks kena ja korralik punane kleit. Selline klassikaline, ilus ja śikk, millega saaksin käia nii pidulikel ballidel kui ka lihtsamatel sünnipäevapidudel ja mida annaks kombineerida erinevate asjadega. Helebeeźi kotti olen samuti endale juba ammu igatsenud. Just sellist, mida sobiks kanda nii talvel kui ka suvel. Must nike spordirinnahoidja kulub alati ära. Hetkel on mul ainult üks ja see on roosa, ehk siis see ei sobi kaugeltki mitte kõikide pluusidega. Ning ka valgedest kontsakingadest tunnen tihti puudust, kuna alati ei taha ainult musti või nahavärvi kanda (mul on ka kollased, aga ilmselgelt ei sobi need kõikide seelikute/kleitidega). Mida teie endale hetkel kõige enam riidekappi igatsete?

Ärge saage sellest postitusest valesti aru. Muidugi pole mul neid asju otseselt nii väga vaja, et ma ilma nendeta elada ei saa, see on ju loogiline. Mulle lihtsalt väga meeldib oma soovidel silma peal hoida, et kui mul ühel hetkel juhuslikult rohkem raha on, mida kulutada, siis teen seda mõistlikult ning soetan endale asju, mille suhtes olen enne läbi kaalunud, kas mul seda vaja on. Just putting it out there. :)

Some time ago I did a post about what I wish I had, but this was only about beauty things (and okay, one musical thing also). You can read it here! But right now, I am going to quickly tell you the fashon things I am looking for at the moment. First of all, a red dress! I al looking for one I can go to a ball with it I dress it up or just to a more casual party. Then, a beige purse. I want one I can wear at winter and also summer. A black nike training bra is an essential if you like some kind of sport, doesn't really matter what sport, it just makes a girl's life easier. And white heels are also one missing item from my closet. What things are missing from your perfect closet?

Also, I just want to put it out there that ofcourse I can life without these things, don't get me wrong. I just like to keep track of my wishes, so if I happen to have more money to spend than usual, then I can do it wisely and get myself things I really need and want. :)

Kommentaare ei ole