Open packages with me!Olen viimasel ajal mitu väikest ostu teinud ja ka mõne toreda kingituse osaliseks saanud, niiet otsustasin neid ka teiega jagada! Alustan ainukesest, mis pole tegelikult konkreetselt "pakk". Nimelt käisin 14.-15. märtsil Riias ning muidugi külastasin ka sealset kosmeetikapoodi Douglas, et soetada omale NYX kosmeetikat. Otsustasin seekord proovida kuulsat Jumbo Eye Pencil'it toonis Yogurt. Olen väga rahul, et ma just selle tooni valisin, kuna see on justkui sädeleva tumepruuni ning roosi-kuldse lauvärvi vahepealne. Kuna armastan väga selle firma huuleläikeid, valisin endale veel ühe tooni, milleks osutus butter glossi sarjast toon Vanilla Cream Pie. Kuna mu siiani lemmik sleeki pruun silmapliiats hakkab otsa saama, otsustasin nüüd midagi uut proovida (valisin tavalise pruuni tooni brown 902).

This first one is not really a "package" itself, but I went to Riga recently and bought some new NYX products as you can not get them here in Estonia. I went for those three things: Jumbo Eye Pencil "Yogurt", butter gloss "Vanilla Cream Pie", eye/eyebrow pencil "Brown 902". 


Nagu te võibolla mäletate, mainisin oma ühes wishlisti postituses, et soovin omale peagi soetada uue Ewert And The Two Dragonsi albumi "Circles" ja nii ma tegingi! Käisin eile ka kontserdil ning selleks ajaks olid juba kõik laulusõnad viimseni peas ja tunne oli imeline! Tellisin plaadi ja ka raamatu "Breakfast at Tiffany's" RahvaRaamatust.

As I mentioned earlier in one of my wishlist posts, I really wanted the new Ewert And The Two Dragons album called "Circles".  Also got the "Breakfast at Tiffany's" book from the same site.


Oma kohalikku postkontorit külastades sain toreda üllatuse osaliseks: olin läbi mingisuguse ankeedi täitmise võitnud terve pudeli Garnieri mitsellaarvett! :)

Also found out that I had won a whole bottle of Garnier's micellar water! :)


Ma pole kunagi varem kasutanud lillat huulepulka, kuid kui avastasin, et levelzone.ee's on see ilus L'Oreal Rouge Caresse huulepulk toonis "Rock 'n' Mauve" kuskil kuue euroga saadaval, lisasin selle kohe ostukorvi! Panin sinna juurde ka Sleek makeup Brow Perfector'i.

I have always wanted to try some purple lipstick and when I saw the L'Oreal Rouge Caresse lipstick in the shade "Rock 'n' Mauve" on sale, I didn't hesitate even for one second! I bought it from levelzone.ee and I also thought that I could give the Sleek makeup Brow Perfector a go.


Ning viimaseks jätsin vast kõige põnevama osa! Nimelt sain topbeauty.eelt väga helde võimaluse nende saidilt valitud tooteid proovida! Valisin koos nendega välja kolm toodet: Dessata juuksehari*, EOS huulepalsam* ja BH cosmetics Forever Nude meigipalett*. Olen neid kõiki asju juba praeguseks jõudnud proovida kah ning olen väga rahul. EOS huulepalsamist olen kirjutanud ka juba varem SIIN ja minu arvamus on endiselt vägagi positiivne! Dessata juukseharja pole ma varem katsetada saanud ning see on tõesti täiesti võrdväärne konkurent Tangle Teezerile. Värvivalik on isegi Dessatal palju lõbusam ning laiem! Forever Nude on minu esimene meigipalett, kus on ka huulevärvid sees. Nimelt sisaldab see palett kuute lauvärvi, ühte särapuudrit, kahte põsepuna ning kahte huuleläiget. Muidugi on seal ka suur ja korralik peegel, mis teeb sellest kogu paletist imelise reisikaaslase! Värvivalik on täpselt minu teetass. Ehk siis mulle tundub, et selle paletiga hakkame me väga tihedalt kokku puutuma… :)

And last but not least, I got the very kind opportunity to try some products from topbeauty.ee. One of them was my old favorite EOS lipbalm* (you can read more about it over HERE!), and my opinion of it is still positive! I had never heard of the Dessata hair brushes* before, but now that I have had the time to try and test it, I really think that it is as good as the more known Tangle Teezer. The color-range of Dessata brushes is bigger and wider, I really like that. And the BH cosmetics Forever Nude palette* is the first palette I have had that has so many different uses: it had 6 eyeshadows, a highlighter, 2 lip-colors and 2 blushes. It also has a bigbig mirror inside, so this palette is pretty much perfect for travelling! The colors are just my cup of tea, so I will say that me and this palette are probably going to work very well together. :)

* - gifted item

2 kommentaari