Motivation for Monday: part IVSelle nädalane "motivatsiooni esmaspäevaks" postitus on jällegi veidi erinev ja isegi natukene nagu naljakas võtmes (just nimelt piltide pärast :D). Nimelt kuna käes on kevad ja suvi on aina lähenemas, näen igal pool ennast vormi ajavaid inimesi. See on muidugi suurepärane, aga peaasi, et keegi ennast ei näljuta! Tervis on kõige olulisem ning kõike tuleb teha mõistlikus koguses ja enda võimeid arvestades. Olen alati elanud mitte skinny for summer, aga fit for life! järgi. Ehk siis proovin vältida seda iga-aastast kevadist paanikat, kus mõte aina lühematest kleitidest ja seelikutest väga hirmutav on. Selle vältimiseks katsun kanda kleite ja seelikuid aasta läbi ning ka pidevalt trenni teha ja üsnagi tervislikult toituda, mitte ainult suve eel. :) Kuidas teil on?

This week's "Motivation for Monday" post is a little different (again :D) and maybe even a bit funny because of the pictures. I mean, as summer is coming towards us, I see more and more people who are trying to get fit for the warmer seasons. And it is very nice to see that people care about their looks, but you should also care about your health and know when you need a rest. The most terrible thing you can do is just not to eat anything to look "good" for others. I live by this sentence: not skinny for summer, but fit for life! I hope everyone knows what I mean and agree. Your well-being is the most important thing! :)

1 kommentaar

  1. Tegelt peaksime peaaegu kõik me rohkem liikuma ja trenni tegema! Ma ei kavatsegi 70-aastaselt vana ja väeti olla. Vastupidi. Kavatsen näha välja vähemalt paarkend aastat nooremana ja mitte mingite kemikaalide, vaid just trenni abil! Trenn ju vallandab ajus endorfiine, mis tekitavad ka heaolutunnet. Trenn on super! Liigutame rohkem!

    VastaKustuta