Winter skincare


Nahahooldus on väga oluline ükskõik mis vanuses, ükskõik kas sa kasutad meiki või mitte, ükskõik milline on sinu nahatüüp. Oma näo eest hoolitsemine ei tee kunagi paha vaid just vastupidi, teeb sinu heaks suuri teeneid. Õnneks on mul näonahaga üpriski vedanud, punne tekib harva ning nahk pole ülemäära kuiv ega ka rasune, kuid hoolitsemist vajab nahk ikka. Igaljuhul, tutvustan teile seekordses postituses oma näo eest hoolitsemise rutiini ning täpsemalt just seda, mida talve läbi teinud olen. 

1. Kõigepealt eemaldan näolt meigi, kasutan selleks Garnier'i Fresh Essentials meigieemaldajat.
2. Näo põhjalikumaks pesemiseks kasutan Nurme Seebi sügavpuhastavat näoseepi, mida hoian Lushi seebikarbis. Kuid otsisin seda seepi hetkel nurmeseep.ee lehelt ning ka siison.ee'st, kuid seda enam ei leia. Kas keegi teab midagi? :(
3. Kui mul on rohkem aega, poputan ennast näiteks näomaskiga. Hetkel meeldib mulle kõige enam Oriflame Love Nature Peel-Off mask, mida tuleb näol hoida 20 minutit.
4. Eemaldan üleliigsed maski- või seebijäägid tooniku või näopiima abil. Talvisel ajal armastan eriti cream cleansereid, kuna need ei kuivata nahka ning on justkui kreemi eest. See konkreetne on The Body Shopi E-vitamiini sarjast.
5. Kannan näole kreemi. Need vahetuvad mul pidevalt, kuid hetkel tooksin välja Garnier'i Repairing Care multifunktsionaalse kreemi, mis sobib nii kätele, jalgadele kui ka näole.
6. Kui silma-alused on väsinud ja paar punni näos, peab muidugi ka nendega midagi peale hakkama. Vistrikutele kannan The Body Shopi Tea Tree Blemish geeli ja silma alla Oriflame Eye Contour geeli.

Muidugi ei jõua/jaksa ma seda kõike teha iga õhtu, kuid põhiline on siiski meigi eemaldamine, näopesu seebiga ning kreem. Hommikuti pesen tavaliselt näo seebiga ning kui nahk on väga kuiv, panen meigi alla ka näokreemi.

Kui soovite mingisugusest tootest lähemalt kuulda, andke teada! Ning mis on teie põhilised lemmiktooted, tänu millele oma naha külmal ajal korras hoiate? 

1. I remove my makeup. Lately I have been using Garnier Fresh Essentials makeup remover for that.
2. I wash my face with a face soap from an Estonian brand Nurme Seep. This soap makes my face literally "squeaky clean" and as it is also deep-cleansing, it helps my skin to prevent spots. Couldn't find the product from their website anymore tho… :(
3. If I have the time, I like to use a nice facemask. Right now I have one by Oriflame called Love Nature Peel-Off mask.
4. I usually remove any leftovers from the mask or soap with a cleanser or tonic. When it is a bit chilly outside, I usually go for a cream cleanser, because it is kind of like face cream by itself. The current one I have is The Body Shop Vitamin E cream cleanser.
5. I always apply a really moisturizing face cream in winter, like this one: Garnier Repairing Care.
6. If I have spots somewhere or my under-eye areas are feeling a bit try, I ofcourse have to take care of those too! I like to use The Body Shop Tea Tree Blemish gel and Oriflame Eye Contour gel for that.

So, this is how I have been taking care of my skin lately. Ofcourse I don't do all of these steps every night, but removing my makeup, washing my face and a good layer of face cream are necessary. What products do you use for keeping your face from cold weathers? If any of these products seem very interesting to you, just let me know and I will do a review! :)

Kommentaare ei ole