Valentine's gift ideas for HIM

Me kõik võime ilmselt siin ilma jututa nõustuda ja öelda, et mehed on need, kellele on kõige raskem kingitust leida! Olgu selleks siis kallim või vend või isa või lihtsalt mõni hea sõber, mõnikord ei tule lihtsalt häid mõtteid pähe ning kingid lõpetuseks siiski midagi, millega sa ise väga rahul pole. Kuna lähenemas on valentinipäev, panin neile, kes on omadega veidi tupikus kokku selle postituse, kus käin välja erinevad mõtted, millega on minu arust raske mööda panna.

I think we can all agree and say that men are the hardest to finds gifts for. As valentines day is coming up, I put together a post for those of you who are struggeling with getting a gift for a special boy in your life, wether it is your dad, boyfriend, brother of just a good friend. 


1. Ma arvan, et lõhna kinkides ei saa kunagi puusse panna, kuna head lõhna on alati vaja. Ole lihtsalt kindel, et talle just see lõhn meeldib.
2. Ilmselt meeldib enamikule poistele/meestele autodega sõita, kuid kuna maanteel väga kiirendusvõistlusi korraldada ei tohi, siis on minu arust näiteks suurepärane idee ta Audrusse Auto24 ringrajale viia! Sellise paketi saab osta näiteks kingitus.ee leheküljelt SIIN!
3. Stiilsed kellad meeldivad ilmselt igale mehele ning minu arvates kaunistab kena kell meest alati. Selle muheda kella leidsin näiteks Siisonist SIIT!
4. Riideid on koguaeg tarvis. Näiteks tean, et minu kallimal on hetkel vaja kampsunit, siis miks mitte teda ise üllatada ja talle see kinkida? Ja kuna ise tehtud kingitused on kõige armsamad, siis võiks ju ka ise näiteks kudumise meelde tuletada ning mehe soojas hoidmiseks talle kindad või salli kududa.

1. As we all like a good smelling man, you can never go wrong with a perfume.
2. I think almost every man would like to rally with a fast car and kingitus.ee gives you the best opportunity to give someone a gift of speed HERE!
3. A good watch is what every man needs, am I right? :) I found this one from Siison.
4. Everyone needs clothes, so if you know your man needs something, why not find it for him and give it as a gift? And if you want it to be even more special, you can knit something yourself.


5. Väga armas viis rohkem oma aega ja vaeva kingitusse panna on talle tema lemmik sööki valmistada. Kas sulle näiteks ei meeldiks, kui sa koju tuleksid ja laud oleks kaetud su lemmikroogadega? :)
6. Hea raamat on alati üks väga tänuväärne kingitus, ükskõik, kellele kingitust teed. Mina arvan, et pole inimest, kellele ei meeldi raamatud, vaid need inimesed, kes nii arvavad, pole lihtsalt veel leidnud seda õiget raamatut, mis neid lugemisse armuma paneks.
7. Muusikat armastab kuulata igaüks. Kui mees, kellele kingitust teed pole suurim plaadi kuulaja, võid ju talle näiteks Spotify Premiumi tellida või iTunesi kinkekaardi kinkida. Ja ise tehtud plaat on ka väga personaalne kingitus, kuhu peale võiksid panna kõik teie/tema lemmikud laulud.
8. Reisida meeldib kõigile ning kui oleks vähegi aega ja raha, üllataks ma kõigi häid sõpru koguaeg ühisreisidega. :) Kuhugi ligidale (näiteks Soome) pole kindlasti ülemäära kallis, kui veab, saad edasi-tagasi otsa 15 euroga. 

Kuid kuna kõik inimesed on erinevad, siis kõige personaalsemad kingiideed saab ju kindlasti oma sõpra kuulates. Ole alati tähelepanelik ning jäta meelde, kui ta mainib näiteks ühel päeval, et tal läks midagi katki ja räägib uue soetamisest. Üksteise kuulamine ja soovidega arvestamine on väga oluline. Seda kinnitab ka minu kallim, et kui vähegi pingutada ja rohkem üksteise soove tähele panna, saad kindlasti ühel hetkel hea kingiidee! Nig muidugi ei pea kingitus olema alati materiaalne, tihti piisab ka vaid sellest, kui ütled teisele, kui palju sa hoolid.

Mida teie sellel aastal mõnele erilisele mehele oma elus kingite? Kas minu ideed olid kasulikud ning mida ise juurde lisaksite? Anna kommentaarides teada! :)

5. Food you have prepared yourself is a very nice way to show how much you care.
6. If you know what types of books he loves, you can always get him one! Or if you don't know, you can guess or give him a bookstore giftcard.
7. Everybody loves music, so you can get him his favorite CD, buy him Sporify Premium or a iTunes giftcard (depending on how does he listen to music). You can even mix the CD yourself!
8. And finally, who doesn't like travelling? If you have the time and money, you not go somewhere together with him. I know I would really love a gift like that: quality time with your loved one. :)

But also, as all the humans are different, you can get the best gif ideas by just listening to one another. My boyfriend also says that the most suprising gifts are the ones you can not believe that he/she remembered your wish and got you the thing you wanted. Listening to each other is very important.

What are your recommendations? Were my ideas useful and what did you like the most? Let me know! :)Kommentaare ei ole