The things I wish I had: beauty + music edition


Ma hoian alati oma soovidel silma peal, see tähendab, et kirjutan nad alati ühesse oma märkmikutest üles. See on juba näiteks selle jaoks hea, et kui keegi küsib, mida sa näiteks sünnipäevaks tahad, on mul juba listike asjadega olemas, kuigi enamuselt soetan need asjad muidugi endale ise. 

Igaljuhul, hetkel ihkan endale L'Oreal Nutri Gold Extraordinary näoõli. See toode tundub lihtsalt nii huvitav ning ma pole kunagi ei näo- ega ka kehaõli proovinud. See on siiski mõeldud ainult näole ning lubab muuta näonaha säravamaks ja toidetumaks. We'll see! :) 
Olen ka uue korraliku ja kvaliteetse meigipaleti otsingul ning kuna olen oma TooFaced'i Naked Eye paleti peaaegu et tühjaks kraapinud, mõtlen ka Natural Eye paleti proovimisele. Samuti tundub huvitav olevat ka sama firma uus Chocolate Bar palett. Kui ma omale kummagi nendest soetan, räägin sellest kindlalt lähemalt!
Meigiharjadesse investeerin ma alati! Mu kollektsioonist on paar konkreetset puudu, kuna igal harjal on teatavasti oma ülesanne. Tunnen puudust just korralikust põsepuna pintslist ning ka lauvärvi hajutamise pintslist. Hetkel nende koha pealt täiesti kindlat soovi pole, kuid leidsin need IMELIST roosi-kuldset tooni Zoeva harjad.
Ning lõpetuseks igatsen endale mina, kui suur Ewert And The Two Dragonsi fänn muidugi nende uut albumit "Circles", mis juba 24. veebruaril välja tuleb! Selle saab ka ette tellida lasering.ee'st, ilmselt teen seda minagi. :)

I really want to try the new L'Oreal Nutri Gold Extraordinary faceoli, just because I have never tried something like this before! And the results that it promises are also very nice, I will let you know if I try it! Also, I am on the hunt for new quality makeup palet and I think I am going to go for either Choocolate Bar or Natural Eye palet from TooFaced. I have their Naked Eye palet and I absolutely LOVE IT! I also found these very pretty rose-gold Zoeva makeup brushes and I would sooooo like them on my makeup table, but I think I am still going to go for RealTechniques ones. I really need a new crease and blush brush. And last but not least, I am really looking forvard for the new Ewert And The Two Dragons album "Circles"! It is out on February 24th! :)


Kommentaare ei ole