My everyday makeup with NUDE 'Tude palette

This effect really makes the makeup pop, doesn't it? :)
 Mõni päev ei pane ma oma laugudele üldse mingisugust lisavärvi, kuid kuna soovin end meigikunsti alal aina edasi arendada, siis olen seda püüdnud aina rohkem ning proffesionaalsemalt teha. Muidugi midagi liiga tumedat ma igapäevaseks kandmiseks enda jaoks ei tee ja tegelikult ei kipu ka pidudel tegema, kuid üks naturaalne suitsusilm teeb silmad alati kohutavalt palju ilmekamaks!

Some days I don't put any shadow on, but as I like to develope my skills in makeup, I have tried to do it more often. Ofcourse I would not go for a very black eye for a day-time look, but a natural smokey eye always compliments and brings out your eyes. 

The Balm Nude 'Tude palette
Maybelline Color Whisper "coral ambition"
Rimmel eyeshadow primer
Maybelline Colossal Cat Eye mascara
Maybelline Master Precise eyeliner
Sleek eau la la liner "cocoa"
1. Tee valmis meigipõhi (minu meetodist lähemalt SIIT!)
2. Jooni silma waterline (ehk siis ripsmete all olev osa) pruuni pliiatslaineriga
3. Valmista laud värviks aluskreemi ehk primeri abil
4. Lameda lauvärvipintsliga sega kokku toonid "Sassy" ja "Snobby" ning kanna kokku saadud värv üle silmalau
5. Suure ümmarguse pintsliga sega kokku toonid "Snobby" ja "Sultry" ning kanna see õrnalt silma "prakku" (ma ei oska öelda, kuidas seda eesti keeles väljendada, aga inglise keeles on see crease)
6. Väiksema ümmarguse pintsliga kanna tooni "Sexy" vaid silma välisnurka. Pea silmas, et sa selle ka ilusti pintsliga ära hajutad nii, et konkreetseid jooni poleks kuskil näha. 
7. Soovi korral joonista silmale must lainerijoon
8. Kooluta ripsmed, kata need ripsmeduśśiga ning kanna huultele meelepärane huulepulk

Aga tõesti, kuidas öelda ilusti sõna waterline ja crease eesti keeles? :)


1. Start off with a flawless makeup base (my routine is up HERE!)
2. Cover your waterline with a brown eye pencil
3. Prime your eyelids with a eyeshadow primer
4. With a flat shadow brush, take "Sassy" and "Snobby" and cover your entire eyelid with that combination
5. With a big fluffy crease brush, take "Snobby" and "Sultry" and blend them into the crease
6. With a small crease brush, apply the shade "Sexy" on the outer thrid of the lid. Be sure you blend it nicely!
7. Draw a black eye liner line if you wish
8. Curl your lashes, cover them with mascara and apply lipstick of your choice


Natukene sellest meigipaletist ka. See on tõsiselt üks parimaid, mis mul olnud on! Värvid on nii pigmentsed ja ilusad, armastan absoluutselt iga tooni! Muidugi näen panni põhja heledamatel toonidel palju kiiremini paistvat kui tumedatel, kuna tumedaid toone nii ohtras koguses ei kasuta. Peaaegu kõik toonid on sädelusega, seega kõikidele ei pruugi see sobida. Päeva lõpuks pole lauvärv silmavagudesse kogunenud ning ei ole ka silma alla pudenenud. Ja pakend on ka imeline, kusjuures pakendil on kaks eri versiooni: minu omas on sees alasti naised, aga on ka võimalik soetada või saada toa pildiga. Värvide nimed on ka väga armsad, alles nüüd panin tähele, et kõik algavad S tähega… :) Sees on suur peegel, mis on alati pluss ja kaasas on ka väikene kahe otsaga harjake. Mina soetasin selle endale Siisonist kunagi ammu aega tagasi (maksis kuskil 30 euro kandis), kuid näen tihti, et seal on see välja müüdud. Otsisin ka teistelt kodumaistelt lehtedelt, ei leidnud ka sealt, kuid kindlasti tasub piiluda I.L.U-sse või kaubamaja ilumaailma. Soovitan soojalt! ;)

A little about this palette. It is one of the bests I have ever had! The pigmentation, the shades, the names of the shades, the packaging, the shimmery look, the way they stay on all day… ahh, it is just an amazing product! It it totally worth the price (I pruchased it for around 30 euros). It also comes with a little brush and a big mirror, which is always a plus! Anyway, you just have to try it if you are looking for a palette that you can create beautiful day-time AND night-time looks with. I reccomend. :)

Kommentaare ei ole