15 fakti minu kohta!

Alati, kui mina kellegi blogi juba mõnda aega uudistanud olen, soovin ma teada temast ka midagi muud kui ainult tema arvamusi meigitoodetest. Seepärast otsustasingi teha seekord veidi personaalsema postituse, niiet siin on 15 fakti minu kohta! Kuid kuna ilmselt enamus mu blogi lugejatest on hetkel mu sõbrad ja tuttavad, siis panen siia mõned basic faktid ja ka mõned natukene põnevamad, et kõigil oleks huvitav. 

1. Saan selle aasta lõpus täisealiseks ning ma absoluutselt ei suuda seda uskuda! Ilmselt olen ma üks nendest vähestest, kes seda isegi väga ei oota. :/

2. Ma armastan väga süüa teha, kuid kahjuks ei tule mul road tihti esimese korraga välja. Pean neid enne mitu korda läbi tegema, kui asi lõpuks ilmet võtma hakkab. Aga vähemalt tunnen, et muutun selles aina paremaks!


3. Veel söögiga seoses, ma täielikult VIHKAN paprikat! Ma ei talu isegi selle lõhna… ÕÕH!

4. Reisimisest. Olen reisinud kokku 22 esinevasse sihtkohta ja 27 korda (ehk siis mõnedesse kohtadesse mitu korda). Teen siis selle loetelu ka, kuna minu arvates on see kõige huvitavam osa: Soome (viis korda); Hispaania (Tenerife, Cran Canaria ja Madrid); Egiptus; USA (Colorado, Uhat, Arizona, Nevada); Neitsi saared (nii Briti kui ka USA omad); Tansaania (ja Zanzibari saar); Prantsusmaa; Itaalia; Holland; Läti; Leedu; Poola; Kreeka; Taani; Island; Inglismaa; Venemaa (kaks korda); Saksamaa; Ungari. See arvestuse pidamine käib mul omamoodi, ütlen juhuks, kui proovite kontrollida. :) Ja Taanis olin kusjuures lausa 3 kuud vahetusõpilasena 2012 aasta lõpus.

5. Loodust ja loomi olen elu läbi armastanud, elan isegi peaaegu et keset metsa. Ning armastan ka igasugu väikseid asju, absoluutselt igasuguseid. Isegi, kui asi ongi originaalis suurem, meeldib mulle alati mini variant rohkem.

6. Mulle miskipärast õudsalt sümpatiseerivad 80ndad ja ma peaaegu et soovin, et praegu oleks see sama aeg. Midagi selle stiili ja eluolu juures mulle väga meeldib, kuid igal asjal on muidugi omad head ja vead...

7. Mul on väga suur kiindumus märkmikute ja pastakate ja markerite ja igasuguste kontoritarvete vastu.

8. Ilmselt sellest tulenevalt olen ma ka väga organiseeritud, teen tähtajalised asjad alati võimalikult vara ära ning sellega käib ka kaasas see, et ma ei salli üldse hilinemist. Eriti enda juures, tunnen ennast alati kohutavalt halvasti kui kuhugi hilinen. Ma kujutan ette, kuidas mõnedele inimestele pinda võin käia, kes nii organiseeritud eluviisiga pole. Aga mis sa teed, inimesed on erinevad ja nii ongi huvitav!

9. Väga heaks joonistajaks ma end kohe kindlasti ei pea, kuid erinevaid mustreid oskan ma kritseldada küll (piilu mu instagrami, kui soovid täpsemalt teada, mida silmas pean)!10. Tukk on olnud mul peaaegu terve elu. Vaid paariks aastaks, kui ma olin kuskil 11-12 aastat vana, kasvatasin selle välja. Ja viimasel ajal olen hakanud ma tukka ise lõikama ka, kuna mu kriteeriumid sellele on väga täpsed, nimelt peab see olema väga kindla pikkusega. Juuksurid lõikavad tihti liiga lühikeseks.

11. Ma jälestan verd. Ma tahaksin väga olla tegelikult doonor ja teisi aidata, kuid värisen iga kord pisar silmas kui mulle juhuslikult näiteks kanüül külge pannakse.

12. Olen hommikuinimene!

13. Kahjuks on mul üpris kehv mälu, ilmselt sellepärast, et panen kõik alati kuhugi kirja ning olen harjunud, et saan kõike alati vajadusel kuskilt vaadata (see selgitab ka seda, miks mul nii palju märkmikuid on…). Aga lühimälu on mul see-eest väga hea, näiteks korraks suudan väga pika lause meelde jätta kui vaja, aga sellest oskusest pole väga kasu.

14. Olen tantsinud ja seda armastanud juba väga väiksest peale. Olen teinud natukene peotantsu, showtantsu, rahvatantsu, võimlemist, modern- või nüüdistantsu, house'i ja hip-hop'i. Enamuselt olen ennast ise õpetanud. Ja muidu, kavatsen suve poole paar tantsuvideot ka filmile võtta, kas panen siia ka üles?

15. Olen enamuselt üldse väga positiivse ellusuhtumisega tütarlaps. Stress on mul väga harva ja mul pole peaaegu et kunagi igav, kuid kui mul juhuslikult on millalgi raskemad ajad, elan kindlasti seda sissepoole ning ei näita midagi välja. See on kindlasti üpris paha, kuna siis sellised asjad söövad seest aina enam, ehk siis proovin seda külge endas pidevalt arendada!

Kas mõned need faktid käivad ka sinu kohta? Milline oli kõige huvitavam fakt?

Jah, mul on kilekott peas. Ehk millalgi uus trend? :DHey! I decided not to write in English today, because I started to wonder if anybody reads it in English or not? I started doing it in the first place, because I hope that maybe one day some of you will read it in English, so I kinda do it just in case. I think I will continiue too, but today I just was not up for it. Let me know, if you read my blog in English and would like to read that post also! Thank you in advance! :)Kommentaare ei ole