Review: JOIK Citrus Bath Truffles


Täna otsustasin kirjutada sellisest firmast nagu JOIK. JOIK on hetkel Eestis kõige edukam looduskosmeetikat tootev ettevõte ning kõik nende tooded valmistatakse käsitööna siin samas Eestis! Olen proovinud päris mitmeid nende erinevaid tooteid, kuid viimate proovisin nende tsitruse vannitrühvleid ning nendest ma ka täna kirjutan!

Today I decided to write about JOIK's Citrus Bath Truffles what I tried recently. JOIK is an Estonian natural cosmetics company. All of the products they sell are handmade in Estonia, witch in my opinion is very nice. I have tried quite many of their products, but these bath truffles are the most interesting products I have ever seen!


Lisasin siia pildi sellest, mis on kirjas karbi tagakaanel, et näeksite, mida toode teha lubab ning mida see sisaldab. Karbis on iseenesest 6 trühvlit ning tõesti, ühest piisab üheks korraks. Kohe kui karbi avad, on tunda värskendavat tsitruse lõhna! 

Here I added a picture of the box, so you can see what the product promises to do and what it contains of. There are 6 truffles in the box and it's true, one is enough for one bath. When you open the box, the amazing citrus smell immediately hits you!


Trühvel ise näeb välja selline. Kui selle vanni viskasin, hakkas see koheselt vaikselt sisisema, kuid ei sulanud just kõige kiiremini. Liigutasin seda ise vannivees ringi, et see kiiremini sulaks. Usun, et siin olen ise süüdi, kuna ma ei armasta just väga kuumas vannis käia ning tänu sellele pole mul ka mõned muud teised vannisulad/vannisoolad kohe ära sulanud. Kui trühvel lõpuks sulanud oli, lamasin vanni ning ka seal saatis mind väga mõnus tsitruse lõhn. Peale vannist välja tulemist oli mu nahk väga siidine, kuid ainukene asi, mis mind häiris oli liialt õline tunne, kui vannis olin ning mõned vees hõljuvad tükid. Tõsi, see trühvlike näeb palju kenam välja, kui need tükid seal peal on, kuid vannis nad mind isiklikult veidi häirivad. Ning õline kiht kehalt kadus peale vannist väljumist ära. Kokkuvõttes oleks siis minu hinnang tootele 7 10st! Mõne jaoks võiks see kindlasti olla täistabamus, kuid minu jaoks oli see õline tunne veidi segav faktor. Või oli taas viga minus ja vesi polnud piisavalt soe. Järgmine kord proovin kuumema veega. :)

On keegi neid veel proovinud? Millised on teie kogemused?

The truffles look like that. When I dropped it into the bath, it started melting, but kind of slowly. It finally did ofcourse, but I think it was my fault it melted so slowly, because I am really not a big very hot bath fan. When it had melted, luckily the nice smell was still there (the smell of citrus is so refreshing). My skin was very soft after the bath. But the one thing I didn't like was the oil I felt on my skin when I was in the bath. I still like the truffles and I like the final result and I like the fact that they are 100% natural! So in my opinion this product is a 7 out of 10! Have you tried it? What do you think?


Kommentaare ei ole