New in: EOS and a watch

Oma lemmik-huulepalsamite postituse lõpus mainisin (postitust saad lugeda SIIT!), et olen juba kaua aega unistanud endale seda kuulsat EOSi (Evolution Of Smooth) huulepalsamit ning lõpuks leidsingi Eesti saidi, kust neid tellida saab! Nimelt www.mineralcosmetics.eu valikus on väga mitme erineva lõhna ja maitsega EOSi huulepalsamit ning sealt ma endale selle tellisingi (hind oli veidi üle kuue euro). Peale selle tellimist rääkis sõbranna, kes oli eelmisel õppeaastal Ameerikas vahetusõpilane, kuidas ta soodukaga sai kuus huulepalsamit nelja dollariga ja nüüd ma ei saa seda mõtet oma peast välja… :D Aga siiski, otsustasin piparmündi maitselise kasuks. Kindlasti kuulub see nüüdsest minu lemmikute hulka. Pakend on väga armas, kuid natukene ebapraktiline, kui armastad huulepalsamit kanda näiteks väikeses koti või pükste taskus. 

PS! Sain just pool tundi tagasi sõbrannalt teada, et ka leheküljelt www.lett.ee saab neid huulepalsameid omale soetada. Seal on valik isegi suurem ning valisin omale juba isegi järgmise välja (ilmselt sidruni või mandariini, mu armastus hapu vastu ei haju :). 

PS2! Leidsin uue lehekülje, kust neid veel soetada! http://www.topbeauty.ee/eos. Mis toimub?! Kuskil aasta aega tundsin selle toote vastu väga tugevat huvi, ning nüüd olen paari nädala jooksul saanud teada kolm kohta, kust neid saada… :D

I am so glad that I found an estonian website where they sell EOS lip-balms (EOS is short for Evolution Of Smooth). The site is www.mineralcosmetics.eu. After I had order it for six euros, my friend who was an exchange student in USA told me that she got six lip-balms for 4 dollars (they were on sale) and I still can't get my mind over it! But still, I orderd the peppermint one. I enjoy using it very much and the packaging is very unique, BUT you might find it a little bit annoying when you love holding your lip-balm in a pocket...

PS! My friend just told me that you can also order them from www.lett.ee! They have even wider selection, so I could not resist and just had to pick out a new one. :)

PS2! Another site: http://www.topbeauty.ee/eosNing üks hea leid on mul veel teiega jagada! Külastasin mõned päevad tagasi Narva Reservedit ning leidsin sealt selle iluduse! Selle kella sain vaid 12.99ga (alghind oli 24.99). Neid oli seal kindlasti peale mind oma kolm tükki alles, niiet kiirustage! :)

I also found this veeeery pretty watch from Reserved for only 12.99 euros (it was 24.99 before), so hurry! :)


Lisasin mõned ilusad talvepildid, mis laupäeval tegin, kuna ilm oli tõesti erakordselt kaunis! Ilusat nädalat kõigile!

I added some beautiful fotos here as well, I took them on Saturday. Have a good week!

4 kommentaari

 1. Minul on samasugune sinine Eos, see on huultel lihtsalt super. Mõnusalt pehmed ja niisutatud.
  Soovitan soojalt, samas on ka hele kollane sama Eos, ja ei oskagi öelda, mis lõhnaga see on.
  Aga super postitus jälle. :)
  Ps! Kell on väga lahe! :)
  Kelli. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ehk on see kollane sidruni oma? Ja suur aitäh! :)

   Kustuta
 2. Mulle meeldib sinu blogi väga (nagu kõik, millele oma aega ja oskusi hingega pühendad)!
  Ja ootan põnevusega giveaway loosimist, hehe :)

  VastaKustuta