My first big GIVEAWAY!Peale aastaid ilu- ja moeblogide lugemist ja erinevate youtuberite videote vaatamist mõtlesin ka ise taolise demaatikaga blogi pidamist proovida. Olen kuskil kuuaega niisama suhteliselt endale postitusi kirjutanud, et näha, kaua see mult aega võtab ning kas see mulle ikka istub? Tundub, et istub ning soovin sellega veidi põhjalikumalt ja sügavamalt tegeleda. Lootes oma blogile asjalikku lugejaskonda, otsustasin kokku panna oma tulevastele lugejatele kingiloosi. Et näha, kuidas kingiloosis osaleda ning mis asjad ma ära kingin, keri alla poole!

Afret many years of reading beauty and fashion blogs and watching different youtube videos I deided to try out the blogging thing myself (as you can tell). Right now I have been writing mostly to myself here to find out how much time does it take from me and do I like it afterall. I found out that I really enjoy it and I want to continue doing it. To get to my readers, I decided to put together a big international giveaway! To find out how you can enter and what are the prices, scroll down! 

Facebooki auhind sisaldab: AirWic'i küünal; Batiste kuivśampoon; pinal täis kirjutustarbeid; meigikott täis Oriflame silmakreem, täidetav lõhnapudel, huulepulk, NYX Jumbo Lip Pencil, Maybelline Master Brow ja Oriflame Happy Lips; pehmed sokid; Oriflame jalakreem; küünekleepsud; Babylips Peach Kiss; raamat Väike Prints; lõviga sõrmus; kunstripsmed; märkmik; pediküüri komplekt; mängukaardid, Oriflame näovesi ja Nivea deodorant.

Et võita facebooki auhind, pead sa:

1. Like'ma mu blogi facebooki fännilehte SIIN!
2. Jagama kingiloosi pilti oma facebooki kaudu SIIN!
3. Kirjutama selle sama pildi alla kommentaaridesse, mida sa tulevikus mu blogist lugeda sooviksid või mida sa hetkel olemasolevastest postitustest arvad.

Instagrami auhind sisaldab: meigikotti täis käevõrusid, Blistex Sensitive, Maybelline Color Sensational 020, Goldwell Flat Marvel, Lumene ripsmetuśś, Oriflame lainer, TicTacid ja Oriflame põsepuna; maniküüri komplekt; Mapedi värvipliiatsid; telefonikott; karvased sokid; kehasprei; mälupulk; JOIK näomask; kehakreem; duśśikreem; kunstküüned, juuksekumm, Babylips Mint Fresh, kahed küünekleepsud ja märkmik.

Et võita instagrami auhind, pead sa:

1. Followima mu instagrami (@elisabethpurgaa)
2. 23. jaanuaril lisan sinna pildi giveaway auhindadest ning sellest pildist pead sa screenshoti tegema ja seda oma kasutaja alt edasi postitama (RE-postima). Lisa pildile #elisabethigiveaway ning @elisabethpurgaa.

Kaks õnnelikku võitjat kuulutan välja 31. jaanuaril siin samas blogis ning võtan ka võitjatega kas facebooki või instagrami teel ühendust (oleneb, millise auhinna oled võitnud). Võitjad valin täiesti suvaliselt ehk siis loosi teel. Kui ma võitjaga nädala aja jooksul ühendust ei saa, valin välja uue. Osalejad, kes on mingi sammu vahele jätnud, ei osale loosimises.

PS! Auhinnaloosi taga pole seekord ühtegi toetajat, ehk siis kõik asjad on minu enda muretsetud. Katan ise ka transpordikulud.

Soovin edu! :)


For the facebook price you have to:

1. Like my facebook fanpage HERE!
2. Share the post about the giveaway, you will find it HERE!
3. Comment down the facebook picture what would you like to read about in my blog or how do you like it so far?

For the instagram price you have to:

1. Follow me on instagram (@elisabethpurgaa)
2. Screenshot and repost the picture of the giveaway price from my profile to yours, marking it with the #elisabethigiveaway and @elisabethpurgaa. The picture you need will be uploaded on my profile on 23 January.

Thats it! I will annouce the winners on the blog here on 31 January. I will also contact the winners myself and if they don't answer in 7 days, I will pick new winners. This giveaway is not sponsored in any way. I will also cover the transportation. Also, you have to complete all or the steps to win.

Good luck! :)

7 kommentaari

 1. Su blogi on väga lihtne lugeda, midagi ei ole üle pakutud ega ka puudu, lihtsalt hea ja soe. :)
  Palju edu sulle edasistes tegevustes!
  Kelli. :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Suuur aitäh, nii hea meel on selliseid asju kuulda. :)

   Kustuta
 2. Minu arvates on su blogi ülimalt huvitav ning püüdle ikka oma unistuste poole!!
  Jõudu ja jaksu sulle su blogiga!!!!

  VastaKustuta
 3. Olen juba ammu oodanud, et eestlased selliseid blogid peaks ning nagu näha, siis on minu soovidele vastatud! Sinu blogi on suurepärane, kõik on nii nagu olema peab. Lemmik postitused siiani on olnud OOTD'd, sest sealt saan huvitavaid mõtteid riietuse suhtes. Kindlasti jätka blogi pidamisega!
  Huviga jään ootama su blogisid ka tulevikus! :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Väga väga armsad ja soojad sõnad, suur tänu! Kõige suurem rõõm ongi kuulda, kui oled kedagi inspireerinud ja kui keegi nendest asjadest, mida ma kirja panen, on puudust tundnud. Loodan, et te keegi ei pea ka mu järgnevates postitustes pettuma, mul on väga palju põnevaid asju plaanis! :)

   Kustuta