Favorite lip-balms
Huulepalsamid on ilmselt minu lemmik kosmeetikatooted üldse! See selgitab ilmselt seda, miks mul lemmikuid nii mitu on. Eriti just talvel kipuvad mu huuled kipitavaks ja lõheliseks minema ning mina arvan, et koledad huuled rikuvad kogu näo väljanägemise ära, ükskõik kui kena meik sul ka peal ei oleks. Kõige tihemini leiab minu käekotist ilmselt Blistexi huulepalsameid. Mul on hetkel neist neli: Sensitive, Classic Lip Protector, Complete Moisture ja Med Plus. Viimane neist on kõige rohkem raviv ning seda kasutan vaid õhtul enne magama minekut. Paneb huuled mõnusalt õhetama ning hommikuks on huuled peaaegu et 100% korras! Teisi Blistexeid kannan tõesti enamuselt käe- või koolikotis. Kõige lemmikum neist kolmest ilmselt Complete Moisture, kuna sellel on mõnus tsitruse maitse. Classic Lip Protectoril on pigem kookoseline maitse ning Sensitivel maitse puudub. Kõik jätavad huuled imepehmeks ning ei jäta huuli liigselt kleepuvaks/läikivaks, see mulle mõnede huulepalsamite juures üldse ei meeldi! Blistexseid saab soetada apteekidest ning suurmatest toidupoodidest, hinnaks umbes neli eurot. 

Järgmised kaasaskantavad lemmikud on Maybelline Baby Lipsid, mis nüüd ka lõpuks Eestisse jõudsid! Esimese Baby Lipsi soetasin endale sügisel Londonist toonis Cherry Me, mis on mõnus naturaalse punase tooniga huulepalsam. Suurepärane leiutis tõesti, kus on ühendatud kaks asja: huulepalsam ja huulepulk! Teise soetasin mõned päevad tagasi juba Eestist nimega Intense Care. Tooni sellel pole, kuid nagu ka Cherry Me, libiseb palsam väga kenasti huultele ning püsib seal kena paar tunnikest peal. Baby Lipsid on saadaval näiteks Ideaal Kosmeetika poodides, hinnaks kuskil neli eurot.

Kuna ma potsikutes huulepalsameid kuskil endaga kaasas ei kanna (oma musta näpuga potsikus surkimine ja siis veel huultele panemine on väga ebahügieeniline ning ei tee huultele midagi head), olen sunnitud mõnda oma lemmikut vaid kodus kasutama. Näiteks imelise lõhna ning koostisega The Body Shopi sidruni huulekreem. Huulekreem maksab midagi kaheksa euro ringis, kuid on minu arvates kogu seda hinda väärt! Kuna mulle tõesti väga meeldib tsitruse lõhn ja eriti just The Body Shopi toodelel, siis on sellest kujunenud minu lemmik igaõhtune huulepalsam, mida hoian ka oma öökapis.

Nivea Lip Butterid on väga armsas pakendid, lõhnavad imeliselt, väga kreemia koostisega ning niisutavad huuli. Mis seal muud öelda kui 10 punkti 10st! Tõepoolest, jällegi üks parimaid huulepalsameid, mida omale soetanud olen. Kahju ainult, et neid samu palsameid tuubis või pulgana ei leidu… Mina soetasin need omale Selverist ja paar eelmist ka välismaalt (näiteks Islandilt ja Taanist), hind umbes kolm eurot.

Ja last but not least, Figs and Rouge Coco Vanilla. Soetasin selle omale Siisoni e-poest (mida ma väga armastan). Meeldib see huulepalsam just mulle sellepärast, et see on multifunktsionaalne. Ta on täpselt õige koostisega, et sobida ja pehmendada nii sinu huuli kui ka näiteks ka käsi ja nägu. Määrin seda näiteks väga tihti sõrmenukkidele, mis talvel kipuvad lõhenema ja kipitama. Hind Siisonis 4.60 eurot. 

Järgmisena plaanin katsetada mingisugust EOS huulepalsamit, mida on väga palju erinevate blogijate poolt kiidetud. Tellin selle lähiajal omale kodumaiselt www.mineralcosmetics.eu leheküljelt. Kas olete mõnda nendest huulepalsamitest proovinud? Mis on teie lemmik huulepalsamid? Andke kommentaarides teada! :)


A good lip-balm is a must-have for me, no matter what the weather is outside or where I am. My favourite ones so far are: Blistex lip-balms (Sensitive, Classic Lip Protector, Complete Moisture and Med Plus); The Body Shop lip-balms (I have the citrus one right now); Nivea Lip Butter; Figs and Rouge Coco Vanilla and Maybelline Baby Lips (I have "Cherry Me" and "Intense Care"). I usually carry around with me the ones that I don't have to put my finger in, because I feel it's very unhygenic. The on lip-balm that always saves my lips VERY FAST is the Blistex Med Plus one. The Figs and Rouge Coco Vanilla is great, because a multi-tasking lip-balm. You can also use it on your face, hands and elbows. The Baby Lips are great if you want a hint of color on your lips. And I really like when a lip-balm has a good citrus smell, like The Body Shop and Blistex Complete Moisture does. So, maybe that explains why I have so many favorites: they all have a different job to do!


Have you tried any of them? What are your favorite lip-balms?

2 kommentaari

  1. Baby lipsid tõesti väga head :) ehki sellist värvi mille Londonis ära kaotasin pole veel Eestis näinud. Soovitan soojalt kõigil proovida.

    VastaKustuta
  2. Millise sa ära kaotasid? Ehk olen näinud? :)

    VastaKustuta