New favorite: RICH Pure Luxury Silk Oil SerumKuna mõni aeg tagasi sai mul otsa Garnieri üks juuseõlidest (mida olin ka umbes kaks aastat jutti kasutaud, kuna pudel oli õudsalt suur), otsustasin midagi uut proovida. Seekord soetasin omale ideaal kosmeetikast RICH Pure Luxury Silk Oil Serumi, mis maksis minu mäletamist mööda kuskil 15 eurot. 

Toode lubab: Ülirikkalik ja -kerge luksuslik juustesse jäetav Silk Oil seerum silub ning toidab Sinu juukseid, andes neile siidise ja sileda väljanägemise. Rich´i seerum annab juustele kirgastava sära, mis hooldab ning kaitseb Sinu juukseid terve päeva vältel. Jah, tõepoolest on tegu kerge koostisega õliga. Minu juustega juhtub ime-asju just siis, kui juustesse umbes pool tundi peale pesu 2-3 tilka õli panen. Juuksed on kuni järgmise pesuni siidised ning ei lähe üldse nii kergesti sassi, kui tavaliselt. Õli ei muuda juukseid raskeks ega rasuseks. Lõhnab ka i-me-li-selt!


Pakend: meeldib mulle VÄGA! Pumbast tuleb vähe korraga, mis hoiab ära õliga liialdamist; klaaspudel näeb väga kallis ning luksuslik välja; ning 60ml ära kasutamiseks ei lähe liiga kaua ega ka liiga vähe aega, täpselt paras kogus! Aa, ja väike pudel ei võta ju kapis liigselt ruumi kah!

Hinnang: 10st 9! Ma ei oskagi aga öelda, mis peaks sellel õlil veel juures olema, et ta täitsa täistabamus oleks, kuid kuidagi on selline tunne, et midagi on kindlasti veel parem. Kuid umbes 15 euro eest on kõik need head omadused, mis sa oma juustele pärast selle kasutamist lisad seda väärt! Soovitan kindlasti proovida. :)

Kas olete juba seda õli proovinud? Millised on arvamused?I decided to try the RICH Pure Luxury Silk Oil Serum and I am really happy with that! I definitely
recommend it to everyone, just let me tell you why: the packicing is very luxurious; it makes your hair very shiny, silky and smooth without any excess grease; it doesn't cost too much - 15 euros for 60ml. How I use it? I just massage 2-3 drops of oil into my hair, focusing on the roots, half an hour past washing. I would say that this product is a 9 out of 10! Have you used it? What do you think of it?

Kommentaare ei ole